Mantas Stonkus grįžo į eterį: „Gyvenimą reikės pakeisti kardinaliai“

Mantas Stonkus / Pauliaus Peleckio nuotr.
Mantas Stonkus / Pauliaus Peleckio nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2021-11-16 11:09
AA

Aktorius Mantas Stonkus grįžo į savo vedamą tinklalaidę, kur pirmąkart viešai prabilo po skandalo, kai buvo sulaikytas prie vairo neblaivus. Klausinėjamas bičiulių jis papasakojo apie patirtą didžiulę pamoką, psichologines kančias, nesmagias reakcijas socialiniuose tinkluose, taip pat apie mylimosios Gelminės Glemžaitės reakciją.

Naujausia tinklalaidės „Vėl tie patys“ dalis pasirodė pirmadienio vakarą. Joje po pertraukos ir vėl buvo galima išvysti Mantą Stonkų, rašo 15min.

Būtent viena iš temų, kurioje diskutuota, ir buvo aktoriaus skandalas, kai jis neblaivus sėdo prie vairo ir buvo sulaikytas pareigūnų. Kolegos Manto Katlerio paklaustas, ar pastaruoju metu sekė žiniasklaidą, M.Stonkus neslėpė, kad stengėsi atsiriboti nuo informacijos: „Nieko nežiūrėjau.“

Bičiuliams tinklalaidėje patikinus, kad jie palaikė Mantą, jis teigė suprantantis, kad palaikymo galėjo ir negauti. „Palaikymo aš nelabai laukiau. Turėjau sunkią savaitę, bet pats kaltas esu“, – pripažino M.Stonkus.

Mantas Stonkus / Pauliaus Peleckio nuotr.

M.Katleris pastebėjo, kad nemažai žmonių Mantą smerkė net po atsiprašymo. Visgi Mantas čia atskleidė pats save smerkęs ne ką mažiau.

„Pats asmeniškai save labai nusiplakiau, nes patys žinot mane – kai aš turiu kažkokią krizę, man sunku yra pernešti. Plius buvo laikas, kai vienam namuose reikėjo pabūti“, – neslėpė M.Stonkus. Čia Rolandui Mackevičius juokais paklausus, negi Gelminė Glemžaitė jį paliko, Mantas nusijuokė ir patikino, kad iš mylimosios sulaukė tik palaikymo.

„Ne, nepaliko, – kalbėjo aktorius. – Nesiparino ji. Ačiū Gelminei, kad ji iš viso yra ir padėjo man susitvarkyti.“ Visgi Mantas neslėpė, kad jį socialiniuose tinkluose pasiekė nemažai nesmagių reakcijų. „Rašė labai daug žmonių, – kalbėjo žinomas vyras. – Nebuvo malonu. Aišku, ir poelgis nebuvo toks, už kurį reikėtų paglostyti. Aš savo baudelę sau jau susimokėjau.“

Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus

Pasak M.Stonkaus, laikas po skandalo jam buvo nelengvas, trūko psichologo konsultacijos. „Turėjau daug laiko apmąstymams. Vis tiek suprantu, kokį š*** padariau, – pasakojo M.Stonkus. – Reikėjo psichologinės pagalbos. Niekur nėra, nes turėti psichologą be šansų, priėjimo nėra – nuotoliniu kažkaip nesinori, norisi nueiti ir jau ten normaliai būti, o dabar, žinai – gal nuo sausio mėnesio, gal nuo vasario...“

Manto teigimu, ši situacija jam buvo gera pamoka. „Pasidariau išvadų. Dabar gal dar anksti čia šnekėti, nedaug laiko praėjo, bet vis tiek savo gyvenimą reikės pakeisti. Kardinaliai“, – neslėpė M.Stonkus. Jis taip pat pasidžiaugė, kad situacija baigėsi dar gana laimingai – nieko nesužalojo ir neužmušė. „Trenkiausi į žemę po ilgo kritimo, apsidairiau, kad turiu nuostabią moterį šalia savęs. Ačiū Dievui, nieko neužmušiau, ačiū Dievui, vaikai sveiki ir gyvi, aš jiems pasakiau, kas nutiko“, – tinklalaidėje „Vėl tie patys“ mintimis dalijosi Mantas.

Žmonės.lt primena, kad neblaivus automobilį vairavęs M.Stonkus policijos pareigūnų buvo sustabdydas spalio 29-ąją. 

Aktorius, vairavęs automobilį „Suzuki“, buvo sustabdytas Zarasų rajone, Dusetų miestelyje penktadienį 22.40 val. Jam nustatytas 1,67 prom. girtumas.

Dėl šio įvykio vyksta ikiteisminis tyrimas.

Apie tai, kad įkliuvo neblaivus prie vairo, Mantas Stonkus spalio 31-ąją prisipažino savo feisbuko paskyroje.