Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė nusipirko namą: papasakojo apie netikėtus atradimus

Mantas Stonkus, Gelminė Glemžaitė / Asmeninio albumo, Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Mantas Stonkus, Gelminė Glemžaitė / Asmeninio albumo, Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-22 13:14
AA

Metų pradžioje susižadėję aktoriai Mantas Stonkus (35) ir Gelminė Glemžaitė (32) dabar ryžosi dar vienam etapui. Pora džiaugiasi nauju pirkiniu – Vilniuje įsigijo namą.

Apie kartu su sužadėtine Gelmine Glemžaite įsigytą nekilnojamąjį turtą komikas Mantas Stonkus papasakojo naujame tinklalaidės „Vėl Tie Patys“ su Mantu Katleriu ir Rolandu Mackevičiumi epizode. Vyras atskleidė, kad Vilniaus pakraštyje nusipirko erdvų namą: „Užteks vietos ir vaikams, ir man.“

Tai – ketvirtas kartas, kai M.Stonkus įsigyja nekilnojamojo turto.Tiesa, aktorius patikino, kad įsigijimo procesas nebuvo itin paprastas.

„Geriausias jausmas – kai jau susitvarkę popierius, reikalus, visokiausias procedūras su valstybinėmis įstaigomis, atvarėme ir pamatėme namą. Visas pirkimas užtruko pusę metų“, – tinklalaidėje „Vėl Tie Patys“ teigė M.Stonkus.

Gelminė Glemžaitė ir Mantas Stonkus / Lauryno Trimonio nuotr.

Mantas pridūrė, kad dabar laukia kitas etapas – namą reikės įsirenginėti.

Kolegai M.Katleriui išreiškus pastebėjimą, esą naujas M.Stonkaus pirkinys panašus į ankstesnį namą, kuriame gyveno, šis tai paneigė – anot aktoriaus, jie absoliučiai skiriasi.

Mantas taip pat pasidžiaugė, kad nuvykęs namo apžiūrėti jau ne kaip potencialus pirkėjas, o kaip šeimininkas, jis pamatė tai, ko anksčiau nesitikėjo.

„Atrodo, yra visi išrašai, kokie trūkumai, pliusai, minusai (perkant – red. past.), bet kai atvarai ir jau niekas tavęs neprižiūri, su tavimi nėra nei teisininkų, nei tarpininkų, tai vartelius atsidarai, apsižiūri, kriaušę nusiskini, suvalgai, – tinklalaidėje „Vėl Tie Patys“ pasakojo M.Stonkus. – Labai vertinu dalykus. Vakar nuvarėm, išeinam ir žiūrim – o, ežerą turim. Žinojau, bet nebuvau nuėjęs, nesitikėjau, kad taip arti, už 20 metrų.“

Mantas jau spėjo susipažinti ir su savo naujaisiais kaimynais: „Vakar sutikom pirmą kaimynę su šiaurietiškomis lazdomis – jau man geras ženklas.“

Tiesa, M.Stonkus juokėsi, kad maždaug 70-ies metų kaimynė niekaip neprisiminė, kur jis jai matytas, bet tuo, kad su Mantu bus kaimynai, išties apsidžiaugė.

Mantas pabrėžė, kad vaikščioti po naujo namo teritoriją – nuostabus jausmas: „Vakar Gelminė grįžo iš vieno baby shower (kūdikio sutiktuvių šventės – red. past.), sako – važiuokim vakare į namą pasivaikščioti dviese. Išėjom, pasiėmiau pintinę kriaušėms susidėti, vaikščiojom – saulės dar tokios nematę, kaip tas apšvietimas atrodo. Pasivaikščiojom gal tris valandas.“

Visas tinklalaidės epizodas:

Pirkiniu M.Stonkus neseniai pasidžiaugė ir savo instagramo paskyroje, pasidalijęs nuotrauką iš naujų savo ir G.Glemžaitės namų:

Primename, kad M.Stonkus ir G.Glemžaitė susižadėjo 2022-ųjų vasarį Maldyvuose, po kelerius metus trukusios draugystės.

„Pagal vadovėlį: Maldyvai, vakarienė, muzika ir ant kelio! Ačiū Dievui, kad nepasimetė ir pasakė TAIP!“ – tada socialiniuose tinkluose rašė M.Stonkus.