Manto Stonkaus premjera: dainoje „Imperatorius“ suvaidino bjaurų ir pavojingą personažą

Mantas Stonkus - Stonkidzé / Organizatorių nuotr.
Mantas Stonkus - Stonkidzé / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-06-30 12:18
AA

Mantas Stonkus pristato ironišką šaržuotą repo kūrinį „Imperatorius“. Po jo perklausos prieš akis iškils ne vienas personažas, kuris galėtų būti kūrinio pagrindiniu veikėju. „Imperatorių ir net mažų imperatoriukų šių dienų pasaulyje pakanka“, – sako pseudonimu Stonkidzé naujus kūrinius pristatantis M.Stonkus

„Daugelis turim nuosavą imperatorių. Kažkas savyje, kažkas savo namuose, dar kiti – darbe. O kai kam nepasisekė turėti imperatorių valstybės valdyme. Čia viena didesnių nesėkmių, nes nė viena imperija gerai nebaigė. Gyvename absurdiškais laikais.

Kas dar prieš pusmetį skambėjo kaip nesąmonė, dabar vyksta mūsų akyse. Ironija ir parodija – mano būdas išsakyti požiūrį. Žmonės, kurie vertingais laiko tik valdžią ir pinigus, iš principo labai pavojingi. Kai toks įgyja neribotus pinigus ir nekontroliuojamą valdžią, gali sukelti net pasaulinį karą“, – sako aktorius.

Mantas Stonkus - Stonkidzé / Organizatorių nuotr.

Jis turi planų plėsti veiklą savo „Youtube“ kanale ir talpinti ten trumpus juokingus situacinius filmukus – skečus. „Imperatorius“ – vaidybiška daina, joje įsikūniju į personažą su aiškiomis vertybėmis. Man, kaip aktoriui, tai labai įprastas virsmas. Klipui ieškojome tiksliai dainos tekstą iliustruojančios aplinkos. Užtrukome, kol radome ir gavome leidimus filmuoti.

Stengėmės klipo masuotės artistų netrukdyti ir nenervinti, todėl daug ruošėmės iš anksto, o pats vaizdas buvo nufilmuotas per rekordiškai trumpą laiką – vieną valandą“, – pasakojo Mantas. Filmavimo metu nė vienas gyvūnas nenukentėjo ir nepatyrė diskomforto.

Klausykite:

„Imperatorius“ – antras kūrinys, kuriame galima išgirsti garsų aktorių repuojantį. Pirmasis, žemaitiškai atliktas, „Ruojaus Obolē“ (Rojaus Obuoliai) sulaukė didelio pasisekimo ir daugiau nei milijono peržiūrų. „Repavimas – tarsi šalutinė veikla, hobis kuris man patinka. Ateityje tikrai dar bus įvairių kūrinių“, – sako Mantas.