Mariah Carey šou Niujorke: ašaros scenoje, pamestas batas ir nutraukta daina

Mariah Carey / AOP nuotr.
Mariah Carey / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-21 11:04
AA

Niujorko Beacono teatre koncertavusi Mariah Carey nesutramdė emocijų: dainininkė apsiverkė scenoje.

Šią savaitę Mariah Carey pasirodė pirmame iš šešių suplanuotų kalėdinių koncertų. Scenon ji užlipo vilkėdama raudoną blizgią suknelę, išryškinančią jos figūros privalumus, klausytojams dovanojo visus savo šventinius hitus, tarp kurių ir „All I want for Christmas“ bei „Here comes Santa Clause“. 

Pasirodymo metu būta mažų nesklandumų. Pavyzdžiui, vieną akimirką garsenybė netyčia pametė batą, tačiau nesiliovė dainuoti. Pakėlusi aukštakulnį nuo žemės atlikėja jį kurį laiką laikė rankoje. 

Pačia svarbiausia koncerto akimirka tapo daina „Hero“. Ją Mariah Carey dainavo galingai ir įtikinančiai, kai jos akyse suspindo ašaros. Taip ir nežinia, kodėl garsenybė apsiverkė, tačiau usmagazine.com kelia versiją, neva jautri daina galėjo priminti garsenybei apie šiuo metu vykstančias skyrybas su vyru. 

Mariah Carey / AOP nuotr.

Ir nors jausmingas dainininkės pasirodymas prikaustė publiką, nesklandumai tęsėsi toliau – šįkart ištiko problemos su mikrofonu. „Tikrai? Atsiprašau, baigta“, – pasakė Mariah Carey. Po to, kai nesklandumai buvo pašalinti, dainą „Hero“ garsenybė pabaigė iki galo. 

Pasibaigus koncertui vėlyvą pirmadienio vakarą Mariah Carey rašė internete: „Pagaliau pajaučiau šventinę dvasią, o juk dar tik pradžia! Dievinu švęsti su jumis!“

Mariah Carey / AOP nuotr.