Marius ir Renata Jampolskiai vienturtę Viltę išleido į pirmą klasę: jaudulys – ir dukrai, ir tėvams

Renata ir Marius Jampolskiai su dukra Vilte / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktoriaus Mariaus Jampolskio ir dailininkės Renatos Jampolskės šeimoje prasideda naujas etapas – jų vienturtė dukra Viltė tapo Vilniaus Vydūno progimnazijos pirmoke. Kalbėdama su portalu Žmonės.lt R.Jampolskė neslepia – jaudulys kamuoja visus, tačiau ar jis pagrįstas, paaiškės tik mokslo metams įsibėgėjus.

Mariaus ir Renatos Jampolskių dukra Viltė, pavasarį baigusi dvejus metus lankytą valstybinį lopšelį-darželį „Pilaitukas“, pasitinka naują, dvylika metų truksiantį mokyklos etapą.

Renata portalui Žmonės.lt pasakoja, kad pradinę mokyklą dukrai jie rinko paprastai, atsižvelgdami į tai, kas yra arčiausiai namų. Prieš kelis mėnesius nužiūrėjo ir užregistravo mergaitę į dvi mokymo įstaigas, tačiau žinojo – į kurią papuls, į tą ir keliaus. Dabar jau aišku, kad pirmuosius žingsnius Viltė žengs Pilaitėje esančioje Vydūno progimnazijoje.

„Tai – visiškai nauja pradinė mokykla, įsikūrusi senose patalpose. Vis tik kol kas tiksliai nežinome, nei kas bus auklėtoja, nei kas direktorius“, – portalui Žmonės.lt pasakoja R.Jampolskė.

Renata ir Marius Jampolskiai su dukra Vilte / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Vos baigusi darželį Jampolskių dukra, nors ir gailėjo ten likusių draugų, laukė mokyklos, mat jautėsi suaugusi ir pasirengusi dorotis su atsakomybės. Dabar nuotaikos – kiek kitokios. Juk prieš akis – daug nežinomybės, nauji žmonės ir laukiantys iššūkiai, kurie tiek mergaitei, tiek jos tėvams kelia nerimą.

„Yra tas jauduliukas – neramu, kaip viskas bus. Vis tik kartu ji laukia mokyklos ir nori susipažinti su naujais draugais“, – dalijasi moteris.

Tuo tarpu pasiruošimas mokyklai, daugeliui tėvų tampantis tikru galvos skausmu, Jampolskių neišvargino. Aibę rūpesčių sukelianti uniforma Vydūno progimnazijoje nereikalinga, tad Viltei su mama beliko išsirinkti patinkantį drabužių derinį. Pirmokui reikalingus mokyklinius reikmenis Renata taip pat supirko palaipsniui.

„Visus reikalingus daiktus pirkau dalimis, tad net nepajutau, kad perku. Kai pamatydavau kažką gražaus, tada ir paimdavau. Jei būtų reikalinga uniforma, gal streso jausčiau ir daugiau“, – sako Renata ir svarsto, kad mokslo metams įsibėgėjus rūpesčiai gali ir išaugti.

Renata ir Marius Jampolskiai su dukra Vilte / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Vis tik šiek tiek painiavos kelia naujasis šeimos grafikas. Anksčiau dukros nuvežimu į darželį ir būrelius rūpinosi tiek Marius, tiek Renata, tačiau, prasidėjus mokyklos etapui, ritmą teks dėliotis iš naujo. Situaciją kiek apsunkina ir tai, kad M.Jampolskis mėnesiui išvyks filmuotis į užsienį – visa atsakomybė tuomet guls ant žmonos pečių.

„Yra daug nežinomųjų. Vis tik, kai su Mariu pasižiūrime į dukrą, pagrindinis klausimas yra: „Kada ji spėjo užaugti?“. Labai keista ir nesitiki, kad viskas taip keičiasi: ji – jau mokyklinukė, tikra panelė“, – stebisi R.Jampolskė.

Birželį Viltė dar lankė darželį, liepą ir rugpjūtį mėgavosi poilsiu bei stovyklomis, tačiau kartu bandė neužmiršti ir paruošiamoje klasėse įgytų mokslo pradmenų.

„Stengėmės įgūdžių nepaleisti ir šiek tiek paskaityti, parašyti, kad visa tai neišeitų iš galvos. Nedarėme to kasdien, bet kartas nuo karto bandėme prisiminti“, – Žmonės.lt sako ji.

Fotogalerija:

Renata ir Marius Jampolskiai dukrą Viltę palydėjo į pirmą klasę (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau