Martynas Kavaliauskas nustebino ryškia fotosesija: „Ieškojome nestandartinių sprendimų“

Martynas Kavaliauskas / Nerijus ir Gintarė nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Atlikėjas Martynas Kavaliauskas dalijasi išskirtiniais fotosesijos kadrais. Ši stilizuota fotosesija skirta pristatyti jo šventinį koncertų turą ir naujausią Martyno muzikinę programą „Latino Christmas“, kuri gruodžio 10-osios vakarą pirmą kartą nuskambės Palangos koncertų salėje, o vėliau persikels ir į daugelį kitų Lietuvos koncertinių erdvių.

„Tradiciškai, kasmet prieš pat didžiąsias metų šventes su gausia talentingų šalies muzikantų komanda leidžiamės į koncertinį turą, kuo aš labai džiaugiuosi. Smagu, kad didžiuosius koncertus rengiame metų pabaigoje – jie tarsi užbaigia ir apibendrina per praėjusius metus nuveiktus darbus, o taip pat – prieš pradedant Naujuosius metus, akis į akį susitinkame su gerbėjais – tai man, kaip kūrėjui, išties didelė dovana“, – dėkingumo neslėpė Martynas.

Mintis Lietuvoje surengti latino muzikos koncertų turą atlikėjui kilo kiek anksčiau, viešint svetur šiltuose kraštuose – kur, be jokios abejonės, pietietiška muzika yra labai populiari.

Martynas Kavaliauskas / Nerijus ir Gintarė nuotr.

Martynas atskleidė, jog tam, kad pirminė koncertų idėja įgautų galutinį kūną ir apibrėžtą koncepciją, dainininkas net keletai mėnesių pasinėrė į kūrybinius ieškojimus.

„Siekėme, kad naujoji programa būtų išties stilinga, ryški, išskirtinė, o svarbiausia – paliestų klausytojus. Tikiu ir dėsiu visas pastangas, kad šis šou degtų ir spinduliuotų ta užburiančia pietietiška dvasia ir aistra. Aistra gyventi, mylėti, švęsti bei dalintis pozityvia energija.“

„Kruopščiai dėliojome repertuarą ir nusprendėme, kad koncerte skambės į pasaulio muzikos istoriją įėję, visų laikų geriausi latino kūriniai – tokie kaip „Guantanamera“, „La Isla Bonita“, „Conga“, „Suavemente“ ir kiti, o taip pat ir mano paties autorinių dainų – „Jauni“, „Blaško vėjai“ „Vasara“ latino stiliaus versijos. Galiu atskleisti ir tai, kad žiūrovai gali tikėtis ir keleto lietuviškų dainų naujų interpretacijų latino ritmu.“

Martynas Kavaliauskas / Nerijus ir Gintarė nuotr.

Atlikėjas, laimėjęs ne vieną televizinį projektą ir sukūręs ryškius pagrindinius vaidmenis teatre, pasakojo, kad, visgi, paruošti programą, kurioje tiek daug dainų skambės ispanų ir portugalų kalbomis, buvo labai didelis iššūkis.

„Visa mano veikla muzikoje, scenoje, televizijoje ir teatre man yra tarsi erdvė, kurioje galiu įkūnyti skirtingus personažus. Tačiau, visų pirma, muzika, kurią atlieku, man neatsiejama nuo emocijos ir jausmo. Kad galėčiau tai nukreipti į publiką ir dalintis emocija su klausytojais – techniniai dalykai – tokie kaip teksto žinojimas, orkestruočių išbaigtumas – turi būti paruošti nepriekaištingai. Pripažinsiu, tam skyriau be galo daug laiko.“, – šypsojosi Martynas.

Martynas Kavaliauskas / Nerijus ir Gintarė nuotr.

Paskutiniu metu su sceniniu įvaizdžiu mėgstantis eksperimentuoti Martynas Kavaliauskas ir šiai reklaminei fotosesijai pasirinko netikėtus derinius.

„Kurdami šios fotosesijos gaires ir koncepciją, ieškojome nestandartinių sprendimų ir pasirinkome gana ekstravagantiškus įvaizdžius – norėjosi kažko naujo, ryškaus, tam tikra prasme – nesaugaus.

Tikiu, kad sceninis stilius yra neatsiejama kiekvieno atlikėjo saviraiškos dalis ir erdvė, tad kartais įdomu, pavyzdžiui, nuotraukose pamatyti save kitokį – kitame amplua. Nors mados ar teatro pasaulyje įprasta persikūnyti į įvairius personažus, pop scenai tai būdinga kiek mažiau.

Tačiau man patinka eksperimentuoti drąsiai, nes į įvairius muzikinius ar kūrybinius projektus žiūriu plačia apimtimi – man svarbu visos detalės, tad prieš pristatydamas savo klausytojams kažką naujo, visuomet jaudinuosi, nes tai visais atvejais – asmeniška ir visais atvejais – nuo manęs. Tad nuoširdžiai kviečiu visus leistis į šį užburiantį muzikinį nuotykį kartu, aš Jūsų labai lauksiu.“

Daugiau fotosesijos kadrų:

Martyno Kavaliausko šventinė fotosesija (16 nuotr.)
+10

Koncertinis turas vyks: gruodžio 10 d. Palangos koncertų salėje, gruodžio 16 d. Kaune VDU didžiojoje salėje, gruodžio 28 d. Vilniuje Vaidilos teatre, gruodžio 30 d. Klaipėdos koncertų salėje, gruodžio 31 d. Ukmergės kultūros centre, sausio 6 d. – Panevėžio bendruomenių rūmuose, sausio 7 d. Marijampolės kultūros centre.

Fotosesijos nuotraukų autoriai – Nerijus ir Gintarė, stilius – Milda Metlovaitė, Gabija Augustinaitė-Mockienė, grimas – Cobo Creative.

Skaitykite daugiau