Martynas Starkus: „Ko jūs tą Rainį puolat? Kaip kokie urlaganai sulėkę spardot žmogų“

Martynas Starkus ir Mindaugas Rainys / Žmonės.lt ir 15min nuotr.
Martynas Starkus ir Mindaugas Rainys / Žmonės.lt ir 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-10 18:31
AA

Rio de Žaneire prasidėjus olimpinėms krepšinio kovoms, užvirė aistros ir socialiniuose tinkluose. Dalis internautų negailėdami kritikos puolė piktintis, kodėl krepšinio varžybas komentuoja Mindaugas Rainys. Ginti M.Rainio stojo televizijos laidų vedėjas Martynas Starkus, jo nuomone, kritikai kabinėjasi prie mažmožių.

Nors anksčiau rungtynes komentuodavo M.Rainio ir Lino Kunigėlio duetas, televizijos žiūrovai olimpinėse krepšinio rinktinės dvikovose klausosi tik M.Rainio komentarų.

L.Kunigėlis nebegalėjo talkinti savo kolegai dėl olimpinių žaidynių reglamento – pagal Tarptautinio olimpinio komiteto taisykles, olimpinės delegacijos narys negali būti ir žiniasklaidos priemonės atstovas.

Vienas už kadro varžybas komentuojantis M.Rainys netruko užkliūti daliai krepšinio gerbėjų: socialiniuose tinkluose jie ėmė piktintis, neva M.Rainys dažnai klysta ir neturi patirties komentavimo srityje.

Tačiau kol vieni pyksta, kiti stoja M.Rainio ginti. Pavyzdžiui, žurnalistas, televizijos laidų vedėjas Martynas Starkus. Jis savo nuomone pasidalijo „Facebook“ tinkle. Martynui sutikus, perpublikuojame jo komentarą:

Dviejų valandų tiesioginis eteris be scenarijaus ir esant tokioms emocijoms – yra ką veikti.

„Kas jums visiems dabar darosi? Ką? Ko jūs tą Rainį puolat? Kas yra? Dievaži, kaip kokie urlaganai sulėkę spardot žmogų. Žiūrėkit, mes su Mindaugu nei geri pažįstami esame, nei, tuo labiau – neišskiriami draugeliai. Net nelabai ir dideles simpatijas vienas kitam jaučiame. Tai normalu, neturi visi vienas kitą be proto mylėti.

Nu, bet c’mon. Kas nutiko, jei jis supainiojo kėlinio pabaigą su minutės pertraukėle? A? Juk koks skirtumas, ar parduotuvėje pietų pertrauka, ar jos darbo laikas baigėsi – vis vien nieko ten nevyksta.

Kas dabar bus, kai žaidėjų pavardes supainiojo? Aš savo paties vaikų vardus maišau ir ne tokiose stresinėse situacijose. O jų tik trys. Kažkam čia palaikymo iš jo mūsų rinktinei, matote, pritrūko? Būtų lengviau, jei jis Nigerijos rinktinės veiksmus palydėtų rasistiniais šūkiais? Tada jau savas, patriotas?

Kabinėjatės prie mažmožių. Juolab jums visiems jokių komentatorių ir šimtas metų nereikia – viską žinot patys.

Chebra, dviejų valandų tiesioginis eteris be scenarijaus ir esant tokioms emocijoms – yra ką veikti. Kabinėjatės prie mažmožių. Tikrai. Juolab jums visiems jokių komentatorių ir šimtas metų nereikia – viską žinot patys. Dar geriau. Keitimus visus į priekį už Kazlauską susirašę. Tai ko siaučiat? Gerai, kad dar rinktinė laimi, kas kitaip nutiktų? Jūs man baikit. Užteks, startinis jaudulys praėjo, palikit žmogų ramybėje.

P.S. Gerai išsirėkiau. Matyt miego trūkumas jau jaučiasi po naktinės pamainos. O kas bus po Argentinos?“