Medeina ir Liudvikas Andriuliai mini odines vestuves: ruošiasi kūdikio gimimui

Liudvikas ir Medeina Andriuliai / Akvilės Razauskienės nuotr.
Liudvikas ir Medeina Andriuliai / Akvilės Razauskienės nuotr.
Justė Juškevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2022-08-05 07:10
AA

Prekės ženklo „Thunderlings“ bendraturtė, buvusi tarptautinės komunikacijos specialistė Medeina Andriulienė ir verslininkas, telekomunikacijų ekspertas Liudvikas Andriulis rugpjūčio 3-ąją paminėjo odines vestuves. Trečiosios vestuvių metinės porai itin džiugios – netrukus jie sulauks antros atžalos.

Džiugią žinią M.Andriulienė patvirtino portalui Žmonės.lt. Medeina šypsojosi – trečiosios vestuvių metinės buvo sutiktos itin ramiai, ir ne tik dėl netrukus antrąkart aplankysiančių gandrų.

„Nuėjome į restoraną ir tiek. Nėra laiko švęsti“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt juokėsi ji.

„Iš tiesų, per pirmąjį nėštumą, kai laukiausi Anos, buvo gerokai mažiau veiksmo. Dabar labai daug darbų, tad tas kūdikio laukimas nėra toks ramus, kaip galvojau, kad bus... Bet gal pagaliau pailsėsiu, atrodo, kad jau visus darbus apsistumdžiau“, – kvatodama pridūrė.

Santuokos metines minintys Medeina ir Liudvikas Andriuliai šeimos pagausėjimo itin laukia. Pora puikia žino, ko sulauks vasaros pabaigoje, tačiau kol kas viešai barstytis savo džiaugsmu nenori. Tiesa, pridūrė M.Andriulienė, tiek Liudviko sūnūs Konstantinas ir Aleksandras, tiek jųdviejų dvejų metukų dukrelė Ana, sužinojusi, kad šeimą papildys dar vienas narys, labai nudžiugo.

„Anai labai patinka ta idėja, kad bus vyresnė sesuo, tačiau kartą aš visai nepagalvojusi jai tarstelėjau: „Kai gims kitas mamytės vaikutis...“. Tada nelabai patiko, pajuto konkurenciją. Bet manau, kad tas šeimos pagausėjimas bus labai naudingas visiems. Tiek mums, tiek vaikams“, – portalui Žmonės.lt šypsojosi Medeina.

M.Andriulienė be užuolankų ir pagražinimų kalba tiek apie motinystę, tiek apie santuoką. „Nenorime vaidinti tos tobulos šeimos, nes dažniausiai apie tokių porų skyrybas ir girdime. Tuomet tik būna: „Oho, kaip netikėtai“. Kam to vaidinimo reikia?“ – retoriškai klausė ji.

Vestuvių metines atšventusi verslininkė sako, kad per devynerius draugystės ir trejus santuokos metus jųdviejų su Liudviku gyvenime buvo ir šilto, ir šalto.

Matyt, mus gelbėja tas noras taukšti.

„Galiu drąsiai sakyti, kad mes esame geriausi draugai. Kiek daug mes kalbamės! Tiesa, abu esame kietakakčiai, tai ir ginčijamės, ir aiškiname vienas kitam, kaip reikia gyventi. Tačiau su metais stengiamės, kad tų konfliktų būtų kuo mažiau, o jei jau jie įvyksta, stengiamės, kad būtų kuo trumpesni. Labai mėgstame vienas su kitu kalbėtis, tai negalime išbūti nekalbėję. Matyt, mus gelbėja tas noras taukšti“, – juokdamasi su portalu Žmonės.lt dalijosi pašnekovė.

„O ir kartą esu sakiusi, kad kiekvieną dieną iš naujo priimame sprendimą gyventi kartu. Jei tokį sprendimą norisi priimti kasdien, tai reiškia, kad viskas su santykiais yra gerai. Mums vis dar norisi“, – pridūrė M.Andriulienė.

Liudvikas ir Medeina Andriuliai/ Akvilės Razauskienės nuotr.

M.Andriulienės ir L.Andriulio dukrai Anai balandžio 11-ąją sukako dveji. Dukrai žaismingą gimtadienį surengusi M.Andriulienė tąkart su portalu Žmonės.lt dalijosi savo motinystės patirtimis. Medeina atskleidė, kad augindama savo pirmagimę ypatingą dėmesį skiria edukacijai. O tai, akivaizdu, pasiteisino – jau dabar vos dvejų metų mergaitė pasižymi gabumais.

„Vieniems tėvams ypatingai svarbu aktyvumas, kitiems sveika gyvensena, tretiems – vaiko edukacija. Esame iš tų tėvų, kurie orientuojasi į literatūrą, skaitymą, todėl dukrą su šiuo pasauliu supažindinome gana anksti. Galbūt kai kurie galvoja, kad mažas vaikas dar nieko nesupranta, tačiau manau, kad vaiką supažindinti su knygomis niekada nėra per anksti, nebent atvirkščiai – per vėlu. Pradėti skaityti jau 1-2 metų vaikui gali būti per vėlu. Juokauju, kad reikia pradėti skaityti dar gimdykloje“.

Medeinos ir Liudviko Andriulių dukros Anos 2-asis gimtadienis / Akvilės Razauskienės nuotr.

Medeina pabrėžė, kad kuo anksčiau vaikas bus pratinamas prie knygų ar edukacinių žaidimų, tuo lengviau jis ateityje atras mokymosi įrankius, sugebės susikaupti.

„Kelių knygelių prieš miegą nepakanka. Tai turėtų būti kone pagrindinė veikla. Tarkim, viena knygelė ryte, per pietus dvi, o jei per dieną neatrandate laiko – dešimt knygelių prieš miegą. Žinoma, jei dvejų metų vaikas lyg šiol nebus susipažinęs su knygelėmis, dešimt jų išklausyti jam bus per sunku“, – tęsė ji.

Dėl šios priežasties M.Andriulienė jau nuo pat kūdikystės Anai skaito daug knygų. Tiesa, skaitymas vaikui – kiek kitoks. Kaip sako Medeina, monotoniškai skaitant knygelę, mažametis dėmesio ilgai nekoncentruos, todėl reikia mokėti tai daryti.

„Skaitymas turi būti tarsi žaidimas: verti knygelės puslapius ir aptari kas juose matoma, seki istorijos iliustracijas. Dabar Ana žino, kad vienintelis žaislas, kuriuo ji su manim gali žaisti – knyga. Kitais žaislais su ja nežaidžiu tikslingai, kad tuo ji užsiimtų pati, o mūsų bendras žaislas taptų skaitymas. Norėdama laiko su manimi, Ana visada atneša knygą ir jei netgi tuo metu esu užsiėmusi, niekada jos neatstumiu, einame skaityti“, – tąkart portalui Žmonės.lt sakė M.Andriulienė.

Primename, kad Liudvikas Andriulis ir Medeina Andriulienė susituokė 2019-ųjų rugpjūtį. Poros tuoktuvių ceremonija vyko Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje.

Šventėje dalyvavo ir ne vienas žinomas svečias, tarp kurių buvo televizijos laidų vedėja Eglė Daugėlaitė ir jaunosios sesuo – edukologė, darželių tinklo „Vaikystės sodas“ steigėja Austėja Landsbergienė su vyru Gabrieliumi.

Medeinos Čijauskaitės ir Liudviko Andriulio vestuvės (9 nuotr.)
+3