Pirma Medeinos Andriulienės fotosesija su dukra: „Iš nuotraukų tikiuosi tikro gyvenimo, o ne studijinių kadrų“

Medeinos ir Liudviko Andriulių fotosesija su dukra Ana / Akvilės Razauskienės nuotr.
Medeinos ir Liudviko Andriulių fotosesija su dukra Ana / Akvilės Razauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-07 18:58
AA

Turbūt niekas taip gerai neįamžina bėgančio laiko ir įvykusių pokyčių, kaip kad nuotraukos. Tarptautinės komunikacijos specialistė Medeina Andriulienė tam tikrai pritartų. Nors pati daug fotografuoja bei filmuoja tiesiog telefonu, karts nuo karto atsiduoda į profesionalių fotografų rankas – neseniai prieš fotoobjektyvą Medeina stojo su savo pirmagime Ana.

„Fotosesijas labai mėgstame, jos mums – tam tikrų progų įprasminimas. Geriau dovanojame ne dovaną, o fotosesiją, nes tai ir laikas kartu“, – šypsosi Medeina, su Žmonės.lt skaitytojais sutikusi pasidalinti naujausios šeimos fotosesijos akimirkomis.

M.Andriulienė pasakoja, kad ir šįkart ją patikėjo šeimos fotografams, bičiuliais tapusiems Akvilei ir Tomui Razauskams.

„Akvilė su vyru fotografavo ir mūsų vestuves. Juokiamės, kad Akvilė – tarsi mūsų giminės metraštininkė, nes fotografuoja visą plačią giminę jau tikrai seniai. Ji žino visų vardus, kaip ką pakalbinti, moka dirbti ir su pačiais jauniausiais, ir su seniausiais – antai Liudviko močiutei jau 95-eri! Su visais randa bendrą kalbą“, – pasakoja Medeina.

Medeina Andriulienė su dukra Ana / Akvilės Razauskienės nuotr.

Fotosesijų metu atsiradęs abipusis draugiškumas ir sutarimas netruko peraugti ir į artimesnius santykius – poros susibičiuliavo: „Jie jau ne tik mūsų fotografai, bet ir mieli draugai – visada po fotosesijos sėdame prie bendro stalo. Tokie fotografai yra tikra dovana. Iš nuotraukų visada tikimės reportažo, tikro gyvenimo, o ne pozuotų studijinių kadrų – ir Akvilė niekada nenuvilia.“

Naujagimės fotosesiją teko atidėti

Medeina pasakoja, kad fotosesija buvo suplanuota kaip dovana seseriai jos gimtadienio proga, tačiau dėl tuomet šalyje paskelbto karantino sesers šeima atvykti nebegalėjo.

„Visiškai fotosesijos nusprendėme neatšaukti, nes dar neturėjome profesionalių Anos nuotraukų. Planavome daryti jos naujagimio fotosesiją, bet tada juk išvis buvo pats griežčiausias karantinas, tad viską atidėjome“, – pasakoja Medeina, pirmagimės dukros Anos sulaukusi balandį.

Medeinos ir Liudviko Andriulių fotosesija su dukra Ana (10 nuotr.)
+4

Nors mažylei netrukus sukaks pusmetis, fotosesija vyko, kai jai tebuvo keturi mėnesiai.

„Tikrai mažiukė! Bet, kaip ir sakiau, kadangi Akvilei nereikia pozų, tad tiesiog buvome, o ji gaudė kadrus – taigi niekas labai nepavargo. Po to dar lėkėme į Laisvės kelią – viskas vyko kaip tik tą pačią dieną“, – prisiminė Medeina, pridūrusi, kad penktas mergytės gyvenimo mėnuo buvo vienas įdomiausių, mat kasdien vis labiau ėmė ryškėti jos pomėgiai bei charakteris.

„Ana labai bendraujantis, aktyvus, linksmas vaikas“, – sako Medeina. Dukros šypsenas ji ir pati mėgsta fotografuoti, tačiau dar dažniau – akimirkas filmuoja.

„Po kurio laiko video turi daug daugiau vertės negu nuotraukos“, – įsitikinusi M.Andriulienė.

Medeinos Čijauskaitės ir Liudviko Andriulio vestuvės (9 nuotr.)
+3