Mėgstamiausia superherojų šeima grįžta į kino ekranus

Animacinis filmas „Nerealieji“
Animacinis filmas „Nerealieji“
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-17 11:54
AA

Daugelis kino gerbėjų su nekantrumu laukia kino studijos „Marvel“ paskutiniosios „Keršytojų“ trilogijos dalies „Keršytojai. Begalybės karas“ premjeros, tačiau tai nėra vienintelis superherojų filmas, pasirodysiantis šiais metais.

Po daugiau kaip 14 metų pertraukos į kino sales šios vasaros pabaigoje pagaliau sugrįžta visų pamilta kino studijos „Pixar“ nerealiųjų superherojų šeimynėlė, animaciniame filme „Nerealieji 2“ (orig. „Incredibles 2“). Pirmasis „Nerealiųjų“ filmas supažindinęs pasaulį su šia superherojų šeima, kurių nariai tiesiog bando gyventi įprastą gyvenimą, vis dar išlieka vienas geriausių pavyzdžių, kaip yra sunku turėti išskirtines, eiliniams žmonėms nesuvokiamas galias, ir dar sugebėti jas deramai paslėpti nuo visuomenės.

Paprasti tėvų darbai ir tėvystės sunkumai auginant hiperaktyvius vaikus, daugeliui kino žiūrovų leido žymiai labiau susitapatinti su „Nerealiųjų“ šeima nei kada nors tai pavyktų padaryti su „Keršytojų“ milijonieriams, mokslininkams ar net dieviškoms būtybėms. Ir nors daugeliui būtų malonu turėti Geležinio žmogaus kostiumą ar būti stipriam kaip Kapitonas Amerika, tačiau kartais mieliau yra matyti, kad net superherojams tenka kovoti su kasdieniais sunkumais – apmokėti sąskaitas ar pakeisti kūdikiui sauskelnes.

Animacinio filmo „Nerealieji“ tęsinys dar daugiau dėmesio skiria būtent šeimos dinamikai, nors šeimynėlei ir vėl teks gelbėti pasaulį. Superherojų šeimos mamai nusprendus pradėti dirbti, tėčiui tenka sunki užduotis pasirūpinti savo trimis vaikais, kurių kiekvienas turi išskirtinių galių. Tai, be abejo, kelia įdomių iššūkių. Galiausiai, pasirodžius naujam piktadariui, gąsdinančiam pasaulį savo nuostabiu ir pavojingu planu, visa šeima kartu su Frozonu privalės surasti būdą veikti kartu, ir vėl tapti „Nerealieji“.

Daugiau nei dešimt metų lauktame tęsinyje grįžta visi aktoriai, įgarsinę herojus pirmoje dalyje – Craig T. Nelson, Holly Hunter, Samuel L. Jackson, Sarah Vowel, Spencer Fox, o Brad Bird lieka režisieriaus kėdėje.

Lietuviškai dubliuota animacinė komedija „Nerealieji 2“ kinuose nuo rugpjūčio 3 d.