Melanios Trump dovana sutrikdė Michelle Obamą: nežinojo, kur dėti „Tiffany“ dėžutę

Melanios Trump dovana sutrikdė Michelle Obamą / „Scanpix“ nuotr.
Melanios Trump dovana sutrikdė Michelle Obamą / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-20 20:38
AA

Penktadienį prieš prezidento inauguracijos ceremoniją Donaldas Trumpas su žmona Melania apsilankė Baltuosiuose rūmuose, kur išgėrė arbatos kartu su postą tą dieną jam užleidusiu Baracku Obama bei jo žmona Michelle. Šio susitikimo metu įvyko pro žiniasklaidos akis nepraslydęs komiškas incidentas, kuomet Michelle Obama akivaizdžiai sutriko gavusi dovanų iš Melanios Trump.

Donaldas Trumpas su žmona Melania inauguracijos dienos rytą pradėjo pamaldose, o po jų patraukė į Baltuosius rūmus. Čia juodu pasitiko Barackas Obama su žmona Michelle.

Melania Trump iš automobilio išlipo nešina žydra juvelyrinių dirbinių prekės ženklo „Tiffany & Co“ dėžute, kurią įteikė Michelle Obamai. Dėl šios dėžutės ir kilo protokolo nesusipratimas: abi moterys viena su kita ėmė sveikintis skirtingai – vienoje rankoje laikydama dėžutę, Melania tiesė jai ranką, o Michelle tuo tarpu palinko apsikabinti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Melanią Trump prezidento inauguracijai rengęs dizaineris įkvėpimo sėmėsi iš Jacqueline Kennedy

Melania iš karto įteikė Michelle dovaną, o ši to, akivaizdu, visai nesitikėjo – ji nežinojo, kur tą dovaną dėti, ir galiausiai įbruko ją savo vyrui į rankas. Ir kuomet visi keturi turėjo pozuoti fotografams, Barackas trumpam užbėgo į rūmus tą dovaną padėti, kad galėtų nusifotografuoti be „Tiffany & Co“ dėžutės.

Šio nesusipratimo vaizdo įrašą galite pažiūrėti čia:

Melanio Trump dovana / „Scanpix“ nuotr.
JAV prezidento inauguracijos viešnių stilius (26 nuotr.)
+20