Melina ir Lukas Lekavičiai atskleidė antro vaikelio lytį: paviešino jautrią akimirką

Lukas Lekavičius ir Melina Lekavičienė / BNS Foto nuotr.
Lukas Lekavičius ir Melina Lekavičienė / BNS Foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-19 20:08
AA

Savaitgalį Kauno „Žalgirio“ gynėjas Lukas Lekavičius su žmona Melina pasidalijo džiugia žinia – pora pranešė laukiantys šeimos pagausėjimos. Praėjus keletui dienų paaiškėjo antro vaikelio lytis.

Ketvirtadienio vakarą oficialioje Kauno „Žalgirio“ paskyroje buvo paviešintas trumpas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota akimirka, kai Lukas ir Melina sužino savo antro vaikelio lytį.

Vaizdo įraše matyti, kaip už Lekavičių nugarų pasirodo mėlyni dūmai, o tai reiškia, kad sutuoktiniams gims berniukas.

Įsimintiną akimirką Lekavičiai neslėpė džiaugsmo.

Žinia apie pagausėsiančią Lekavičių šeimą buvo paskelbta sekmadienį oficialioje „Žalgirio“ paskyroje feisbuke.

„Sveikiname Luko Lekavičiaus šeimyną, ką tik paskelbusią apie laukiantį šeimos pagausėjimą!“ – rašoma oficialioje „Žalgirio“ paskyroje.

Lukas ir Melina Lekavičiai jau augina 2021-ųjų vasarą gimusią dukrą Dariją.

Žmonės.lt primena, kad Lukas Lekavičius ir jo mylimoji, graikė Melina Syrii vestuvinius žiedus sumainė 2022-ųjų birželį Graikijoje.

Vestuvės vyko ant krištolinės jūros kranto, o šventėje dalyvavo sutuoktinių artimieji iš Graikijos ir Lietuvos. Pasveikinti kolegos atvyko krepšininkas Jonas Mačiulis su žmona Agne bei krepšinio agentas, dainininkės Justės Starinskaitės sužadėtinis Tadas Bulotas.

L.Lekavičius savo širdies draugės rankos taip pat nusprendė paprašyti Melinos gimtinėje Graikijoje. Tai padarė 2021-ųjų liepą.

Šia naujiena krepšininkas pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Ji pasakė – Taip!“, – rašė jis ir pasidalijo nuotraukomis, kuriose mylimoji Melina baseine demonstruoja sužadėtuvių žiedą.

Tai – ne vienintelis jiems svarbus 2021 metų įvykis. Birželio 11 dieną Lukas ir Melina susilaukė dukros. Jai pora suteikė persų kilmės vardą – pavadino megaitę Darija.

„Sunkiausia, bet kartu ir geriausia diena mano gyvenime buvo ta, kai mes pagaliau susitikome su savo angelu Darija“, – tuo metu socialiniame tinkle rašė krepšininko mylimoji Melina ir pasidalino keliomis mažylės nuotraukomis. Vienoje iš jos pasidalintų nuotraukų krepšinininkas L.Lekavičius užfiksuotas ant rankų laikantis miegančią naujagimę Dariją, kitose – mieganti judviejų dukrelė.

„Negaliu žodžiais paaiškinti jausmo būti mama, ryšio su mažąja, jos kvapo ir laimės, kurią ji suteikia kiekvieną akimirką (net kai verkia)... Šiose nuotraukose yra viskas, kas man labiausiai patinka... Esu laiminga, kad turiu tave!“, – pridūrė ji.

Pirmą kartą drauge pora pastebėta 2019 metų vasarą. Kartu jie atvyko į jau tradicija tapusią vasaros stovyklą Palangoje.