Menininkė Monisha – apie skyrybas su sužadėtiniu: „Etapas buvo sunkus, tačiau daug ko išmokė“

Monisha Modesta Butautytė / Asmeninio albumo nuotr.
Monisha Modesta Butautytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-08-11 07:44
AA

Prieš dvejus metus susižadėję menininkė, šokėja Monisha Modesta Butautytė ir tuometinis jos mylimasis grafikos dizaineris, rinkodaros specialistas Robertas kurį laiką gyveno vestuvių planavimo nuotaikomis. Vis dėlto šios taip ir neįvyko – pora pasuko skirtingais keliais. „Skyrybų etapas buvo sunkus, tačiau tai daug ko išmokė“, – prisipažįsta Monisha, sutikusi papasakoti apie išsiskyrimo priežastis ir tuo metu patirtus išgyvenimus.

Kad Monisha Modesta Butautytė ir jos buvęs mylimasis Robertas vestuvių taip ir neatšoks, interviu portalui 15min metu patvirtino pati menininkė.

„Išsiskyrėme jau prieš metus, 2021-ųjų liepą“, – prisipažino ji.

Monisha Modesta Butautytė / Asmeninio albumo nuotr.

Išryškėjo skirtumai

Anot pašnekovės, šis laikotarpis emociškai jai buvo labai sunkus. Kaip pasakojo, skyrybų priežasčių yra daug, o jas iš dalies paskatino ir pandemija, privertusi dabar jau buvusius mylimuosius atsiriboti nuo jiems įprasto viešo gyvenimo.

„Man pačiai pandemija buvo geras laikas kūrybai, iš vienos pusės aš jaučiausi labai laiminga, nes leidau daug laiko gamtoje, daug tapiau. Man nebuvo socialinio gyvenimo alkio.

Gaila, bet sužadėtiniui – atvirkščiai. Iš esmės net ne pandemija kalta, tiesiog yra žmonių tipas, kuriems ir labai šviesią dieną kažkas vis negerai.

Karantinas iškėlė senas problemas. Partneris norėjo būti mieste, būti matomas, o kai viso to nebeliko, jam buvo sunku“, – atviravo Monisha Modesta Butautytė.

Visu šiuo Robertui sudėtingu laikotarpiu ji mylimąjį palaikė. Tačiau greitai suprato, kad pačiai susidūrus su sunkumais, iš partnerio pusės paramos trūksta.

„Viso to kulminacija ir stipriausias faktas tai, kad mes planavome šeimą, bet mums nepavyko. Man reikėjo labai stipraus palaikymo, o to iš jo negavau“, – 15min pasakojo menininkė.

Monisha Modesta Butautytė / Asmeninio albumo nuotr.

Skyrybose įžvelgė ir teigiamą pusę

Monisha pridūrė, kad santykių krizėje netrūko dramų. Tokios situacijos moterį gąsdino, todėl ji nusprendė pasitraukti išeidama iš namų. Deja, nutraukti santykių gražiuoju porai nepavyko ir šiuo metu jiedu nepalaiko jokių ryšių.

„Dabar visą gyvenimą matau tarsi kitomis akimis. Jau metai, kaip gyvenu viena, ir neplanuoju pulti į jokius kitus santykius. Aš pradėjau jausti santykiuose prarastą meilę, pagarbą sau“, – apie metus po skyrybų kalbėjo Monisha.

Monisha Modesta Butautytė / Asmeninio albumo nuotr.

Pašnekovė prasitarė, kad meilę ir pagarbą sau jai padėjo atrasti meditacija, dvasiniai dalykai ir, žinoma, tapyba. Kalbėdama su 15min menininkė taip pat patikino, kad jos širdyje ir galvoje vietos yra tik teisingam žmogui.

„Tam, kuris mokėtų kokybiškai mylėtis, kuris sugebėtų savimi pasirūpinti ir būtų finansiškai, psichologiškai stabilus. Tam, kuris turėtų aukštą savivertę“, – aiškino Monisha.

Monisha Modesta Butautytė / Asmeninio albumo nuotr.

Menininkė mano, kad nepasitikėjimo problema yra ypač aktuali, kadangi ja apkraunamos ir antrosios pusės. Dėl to pradedami jausti kompleksai, padaugėja nepatogių situacijų.

„Savo namuose jautiesi kaip svečiuose. Esi su žmogumi, bet jautiesi vienišesnis, nei būdamas vienas“, – mintimis apie santykių griūtį dalijosi Monisha.

Nors Monishos ir jos buvusio mylimojo ryšys nutrūko, moteris tame įžvelgia ir teigiamą pusę. Santykių griūtis leido jai geriau pažinti save. Šiuos metus menininkė paskyrė kelionėms ir jau spėjo aplankyti Dubajų bei pagyventi Madride. Kelionėse Monisha sutiko daug naujų žmonių, patyrė daug nutikimų, kurie nuvedė link geresnės savęs transformacijos.

Monishos paveikslas, parduotas mylijonieriui kolekcionieriui iš Vokietijos / Asmeninio albumo nuotr.

Be to, praėjus vos keliems mėnesiams po skyrybų, menininkės darbai eksponuoti Paryžiuje.

„Iš pradžių po skyrybų buvo labai sunku, tačiau aš tai priėmiau kaip skausmingą dovaną. Turiu pereiti kančią, kad pasiimčiau dvasinį prizą – taiką, meilę ir laimę“, – pokalbį su 15min užbaigė Monisha Modesta Butautytė.

Primename, kad 2020-aisiais Monisha ir Robertas po pusantrų metų draugystės susižadėjo Nidoje.

„Nebuvo labai netikėta. Mes tikrai apie sužadėtuves kalbėjome, dėliojome planus apie šeimą, vestuves. Jau buvome labai tvirtai nusprendę, kad ši draugystė nebus tik pasibuvimas. Aš iš tų žmonių, kur taupau laiką, judu link karjeros. Todėl mes nusprendėme, kad nesiblaškysim gyvenime, nes jaučiam vienas kitam ir stiprus, gražius jausmus“, – apie svarbų žingsnį tada atviravo menininkė.