Mėnulio dienų kalendorius: kada tvarkyti namus, imti paskolą ir pirkti drabužius...

Stebuklingos Mėnulio galios / Fotolia nuotr.
Stebuklingos Mėnulio galios / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-05-05 19:30
AA

Mūsų proseneliai nežinojo, kas yra astrologija, tačiau į Mėnulį žvilgtelėję, puikiai išmanė, kada sėti, kad derlius gausus būtų, kada jį nuimti, kad gerai laikytųsi. Dabar, į pagalbą pasitelkusios astrologiją, galime taip tvarkyti savo gyvenimą, kad jis būtų kuo paprastesnis. Taigi, ar žinote, kokiu laiku geriausia imtis tam tikrų darbų?

Žinodama, kokiu laiku kokių darbų imtis, gerokai pasilengvinsite gyvenimą. Viskas priklauso nuo to, kokiu ženklu tądien keliauja Mėnulis.

Kiekviena moteris kasdien turi atlikti galybę reikalų: sutvarkyti namus, skalbti, lyginti, gaminti. O ką jau kalbėti apie karjerą ir darbo reikalus. Juk mes, moterys, visada norime viską atlikti idealiai. O juk būna dienų, kai viskas, tiesiog krenta iš rankų. Kodėl taip yra? Pagal astrologiją, vienų dienų energija palankesnė vieniems darbams, o kitų – kitiems. Todėl žinodama, kokiu laiku kokių darbų imtis, gerokai pasilengvinsite gyvenimą. Viskas priklauso nuo to, kokiu ženklu tądien keliauja Mėnulis ir kokia tuomet yra jo fazės. Svarbu žinoti, kad bet kokių darbų pradžiai tinkamiausia yra jaunatis ir priešpilnis Mėnulis, o darbams užbaigti ir nereikalingų daiktų, santykių atsikratyti – delčia ir pilnatis.

Mėnulis Zodiako ženkluose ir tinkami atlikti darbai

Kai Mėnulis keliauja Avino ženklu (05 21–23; 06 18–19 d.), dėl galima tvarkyti reikalus valdiškuose namuose. Geriausia tai daryti suderinus ir Mėnulio fazę. Palankiausia, jei tai bus priešpilnis. Šis laikas tinkamas ir savo verslui pradėti. Na, o namuose, kad ir ko imsitės, darbai tirpte tirps rankose, nes Mėnulis Avino ženkle padės viską atlikti kur kas greičiau nei įprastai, be to, neprarandant daug energijos. Gerai galąsti peilius, remontuoti daiktus, palengvinančius buitį.

Mėnuliui esant Jaučio ženkle (05 24–25; 06 20–21 d.), gerai pradėti dirbti naujoje vietoje, užsiimti nekilnojamojo turto reikalais, pavyzdžiui, pirkti namą, butą. Jautis – praktiškas ir grožį vertinantis ženklas, tad šiomis dienomis palanku pirkti drabužius, kvepalus, kirpti plaukus arba atlikti grožio procedūras. Namuose lengviau nei kitomis dienomis sutvarkysite nuotraukas ir meno dirbinius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Laikas – pinigai, arba kaip gerovę prisišaukti į savo gyvenimą

Kai Mėnulis yra Dvynių ženkle (05 26–27; 06 22–23 d.), būname sumanesnės, greičiau pavyksta orientuotis ir suvokti situaciją. Taigi galima pasirašyti sutartis, vesti derybas, pradėti mokytis naujų dalykų, lankytis visuomeniniuose renginiuose, rašyti laiškus (rasite daugiau tinkamų žodžių). Dvynių dienomis sėkmingos bus ir trumpalaikės komandiruotės ar išvykos. Namuose tuo metu galite perstumdyti baldus ar vėdinti patalynę.

Dvyniai / Fotolia nuotr.

Buitimi ir savo namais ypač rūpinkitės tada, kai Mėnulis keliauja Vėžio ženklu (05 28–29; 06 24–25). Palanku drėgnai valyti grindis, dulkes, plauti langus, imtis skalbimo. Kadangi Vėžiui už viską svarbiau yra namai ir artimieji, tradicijos ir papročiai, tai tinkamas laikas įsigyti antikvarinį daiktą, tuoktis, rūpintis vaikų reikalais.

Kai Mėnulis vieši Liūto valdose (05 02–03, 30–31; 06 26–27), tinka pradėti statybas, remontus, laikytis dietos ar keisti gyvenamąją vietą. Delčios dienomis galima sėkmingai pasiskolinti. Liūto ženklas siejamas su didžiuliu gyvybingumu, noru pasirodyti, mėgautis gyvenimu, todėl šiomis dienomis taip pat labai tinka organizuoti šventes, lankytis kavinėse, restoranuose, parodose.

Mergelės ženklas (05 05–06, 06 01–02, 28–29) palankus mokytis, gilinti žinias, kovoti su blogais įpročiais, rūpintis savo sveikata ir figūra. Pastaraisiais dalykais geriau užsiimti, kai Mėnulis yra jaunas. Mergelė susijusi ir su pedantiška tvarka, tad šių dienų energija bus jums palanki imtis generalinio namų valymo, išsivalyti šaldytuvą, orkaitę, visus kampelius. Šie darbai bus atlikti kur kas greičiau nei kitomis dienomis.

DAUGIAU SKAITYKITE: Jūsų namų energija – ką reikėtų žinoti?

Kai Mėnulis yra Svarstyklių ženkle (05 07–08; 06 03–04), imkitės visuomeninės veiklos, formuokite savo įvaizdį, bendraukite su partneriais ir kolegomis norėdami rasti kompromisą ar tinkamus priimti sprendimus. Svarstyklės – taip pat ir didelės estetės, tad jų dienomis tiks pirkti gražius daiktus, atlikti plastines operacijas arba bent jau pasikonsultuoti su kosmetologe. Jei nutarėte imtis namų ruošos darbų, geriau apsigalvokite, nes jie nepaprastai vargins, o štai gėlių nusipirkti ir pamerkusi jomis pasimėgauti tikrai galite.

Tad jei jums rūpi išsiaiškinti kokią nors paslaptį, atskleisti ar suplanuoti sąmokslą, Skorpiono dienos yra kaip tik tai, ko jums reikia.

Skorpiono ženklas (05 09–11; 06 05–07) – paslapčių karalius. Tad jei jums rūpi išsiaiškinti kokią nors paslaptį, atskleisti ar suplanuoti sąmokslą, šios dienos yra kaip tik tai, ko jums reikia. Taip pat šis ženklas susijęs ir su dideliais pinigais, tad apsilankyti banke taip pat galima. Jei jūsų namuose yra nepageidaujamų vabzdžių ar kitokių kenkėjų, tiks pasirūpinti, kaip jų atsikratyti. Taip pat neškite drabužius į cheminę valyklą.

Mėnuliui esant Šaulio ženkle (05 12–13; 06 08–10) palankus leistis į kelionę, juk Šaulys – didysis horoskopo avantiūristas. Taip pat šios dienos palankios žinioms gilinti, kitus mokyti. Tačiau Šaulys labai nutolęs nuo žemiškų, buitiškų rūpesčių, tad namų ruošos nesiimkite, geriau leiskitės su kuo nors į filosofinius pamąstymus.

Reikalus dėl didelės karjeros tvarkykite tada, kai Mėnulis vieši Ožiaragio valdose (05 14–16; 06 11–12). Tuo metu naudinga ir pirkti nekilnojamąjį turtą, investuoti, žodžiu, imtis didelių reikalų. Taip pat ir pradėti rimtą remontą ar imtis generalinės tvarkos. Šiuo laiku gerai atsikratyti senų nereikalingų daiktų, tik atkreipkite dėmesį į Mėnulio fazę. Jei tai delčia, puiku, o jei priešpilnis – ko nors atsikratyti tikrai nepalanku.

Ožiaragis. / Shutterstock nuotr.

Mėnuliui svečiuojantis Vandenio ženkle (05 17–18; 06 13–14), susitikite pabendrauti su draugais, keiskitės kontaktais, tai geras laikas su kuo nors susipažinti, tad nepraleiskite tokios galimybės. Taip pat Vandenio dienomis gerai imtis netradicinių gydymo metodų, įsigyti naujos buitinės technikos, keisti interjerą.

Kai Mėnulis įžengia į Žuvų ženklą (05 19–20; 06 15–17), eikite rinktis kvepalų. Taip pat šis laikas labai palankus visoms dvasinėms praktikoms – gerokai daugiau patirsite ir sužinosite bei atrasite nei tada, kai Mėnulis svečiuosis kituose ženkluose. Tai labai geras laikas pasirūpinti namų jaukumu.