V.Benkunsko žmona Vismantė – apie pasikeitusį šeimos gyvenimą ir su vyru priimtą sprendimą

Vismantė Benkunskienė, Valdas Benkunskas / TV3 ir Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Vismantė Benkunskienė, Valdas Benkunskas / TV3 ir Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-16 11:47
AA

Vismantė Benkunskienė neslepia – tuomet, kai jos vyras Valdas Benkunskas tapo Vilniaus miesto meru, gyvenimas iš tiesų pasikeitė.

Apie tai, kaip jai pavyksta suderinti naujai atsiradusias mamos ir mero žmonos roles bei neapleisti operos solistės karjeros, Vismantė papasakojo laidoje „Pasaulis pagal moteris“, rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai.

Vismantė Benkunskienė, Kristina Rimienė / TV3 nuotr.

Valdo ir Vismantės keliai susikirto prieš 5 metus. O visai neseniai jų gyvenimas nušvito ir dar kitokiomis, nematytomis spalvomis. Kasdienybę pakeitė ne tik gimusi dukrytė Agota, bet ir atsiradę nauji statusai – meras ir jo žmona. Tiesa, Vismantė tokius pokyčius ne tik priima natūraliai, bet ir žvelgia į juos labai pozityviai.

„Tai, kad pasikeitė Valdo pareigos, priimame labai natūraliai. Ir nors tai atima daug laiko, likęs yra skirtas mūsų, kaip šeimos, išsigryninimui. Svarbiausia, kad nepaisant visų sunkumų, kuriuos kartais tenka parsinešti į namus, tai neapsunkintų mūsų, kaip poros, gyvenimo“, – laidoje „Pasaulis pagal moteris“ sakė Vismantė.

Vismantė Benkunskienė, Valdas Benkunskas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

V.Benkunskui tapus meru, atpažįstama gatvėje tapo ir Vismantė – moteris tikina, kad toks dėmesys jai yra malonus, tikrai neperžengiantis ribų. Ir nors ji neslepia, kad kartu su vyru aptarė galimybę nuo žinomumo atsiriboti, pasak jos, atvirumas neretai gali ir padėti.

„Tokia galimybė yra. Tai – mūsų, kaip šeimos, pasirinkimas. Kartu su Valdu tai aptarėme. Jeigu būtume uždari, ar Valdo darbai būtų tokie reikšmingi? Noriu pasakyti, kad atvirumas kartais padeda. Būdami atviri mes parodome, kad esame tokie patys žmonės, su tomis pačiomis problemomis“ , – atviravo moteris.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais, 10 val. per TV3.