Naujo Vilniaus mero Valdo Benkunsko šeima: operos solistė Vismantė ir neseniai gimusi dukra

Valdas ir Vismantė Benkunskai / Pauliaus Peleckio / BNS, Irmanto Gelūno / BNS, asmeninio archyvo nuotr.
Valdas ir Vismantė Benkunskai / Pauliaus Peleckio / BNS, Irmanto Gelūno / BNS, asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-20 15:06
AA

Sekmadienio vakarą naujai išrinktą Vilniaus miesto merą Valdą Benkunską (38) sveikino ir žmona, operos solistė Vismantė Benkunskienė (26). Jųdviejų meilės istorija yra paženklinta muzikos – būtent jos dėka pora ir susitiko.

Sekmadienio vakarą vykusiame savivaldos rinkimų antrajame ture, kaip ir visos kampanijos metu, naujai išrinktą Vilniaus merą Valdą Benkunską palaikė jo žmona Vismantė Benkunskienė. Šilti jausmai persidavė ir per nuotraukas, kuriose jiedu džiaugsmingai ir meiliai šypsojosi vienas kitam ir neslėpė emocijų, užplūdusių sužinojus apie pergalę.

Vismantė Benkunskienė, Valdas Benkunskas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Valdas Benkunskas, Vismantė Benkunskienė / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Valdo Benkunsko ir žmonos Vismantės gyvenimo keliai susikirto visai netikėtai. Per politinės partijos, kuriai priklauso V.Benkunskas, renginį operos solistė Vismantė pasirodė scenoje. Susižavėjęs jos balsu, Valdas nusprendė susipažinti artimiau ir nuo to laiko tarp jų užsimezgė draugystė, peraugusi į romantiškus santykius.

Pažinties istoriją Vismantė papasakojo ir socialiniuose tinkluose, minėdama jųdviejų penktąsiasias metines.

„Penki mūsų metai.

Šią dieną, prieš penkis metus sutikau Valdą. Taip, kaip visad svajojau sutikti savo mylimą – pagarbiai, šviesiai ir prasmingai. Tądien aš stovėjau ant scenos, o jis klausė mano atliekamos muzikos. Tad taip, muzika mus ir suvedė…

Vėliau viską kūrėme taip, jog norėjosi kuo labiau vienas kitą saugoti. Kas metus meilė tapdavo vis turtingesnė, Valdas tapo mylimuoju, draugu, tapo žmogumi, kuris visad mato ir supranta, išklauso, pataria, o svarbiausia, kad myli mane be įmantrių pridėtinių sąlygų. Kad manimi tiki.

Už tai, kaip jis moka vertinti mudviejų sukurtą šeimą, privalau dėkoti jo tėvams ir tiems, meilės kupiniems namams, kuriuose jis užaugo. Todėl drąsiai galiu sakyti, kad geriausios mūsų versijos ir yra namuose, kada mato tik artimiausi, todėl labai svarbu tai namams ir palikti. Namų sienos turi girdėti ilgas diskusijas, nes kada svarbu, geriau ilgai kalbėtis, nei pratylėti – laikas patapo per trumpas tylai iš piktumo, dabar mes tylime tada, kai klausom kaip plaka širdis prisiglaudus, nes taip prasmingiau.

Valdas yra apie kiekvieną šio gyvenimo akimirką, apie dienas, kada darbuojasi iki nakties, apie rezultatus, kuriais džiaugiasi aplinka, apie žmones, kurie jį supą, bet mano Valdas yra man namai, kuriuose skamba jo širdies muzika. Daugiau taip nieko ir nereikia – klausyti, išgirsti, suprasti ir be išlygų būti.

Ačiū už didžiausias dovanas per visus šiuos metus ir kad esam taip reikalingi vienas kitam.

Būkim!“ – rašė ji sausio 7-ąją.

2019-aisiais ant jūros kranto susižadėjusi pora nepabijojo koronaviruso, tiesa, vestuves iškėlė kuklioje, artimiausių žmonių apsuptyje.

„Jei karantinas būtų pratęstas, vestuvių tikrai neatkeltume ir būtume susituokę tik dviese, be jokių svečių. O šią datą pasirinkome taip pat ne atsitiktinai. Prieš 2,5 metų susipažinome sausio 7 dieną, per Tris Karalius. Būtent todėl norėjome, kad mūsų santuoka būtų įtvirtinta ir paženklinta skaičiumi 7“, – portalui Žmonės.lt sakė V.Benkunskas, šeimą sukūręs 2020 metų rugpjūčio 7-ąją.

Karštą vasaros dieną V.Benkunskas su V.Vasaityte į Šv. vysk. Stanislovo ir šv. Vladislovo arkikatedrą baziliką žengė besišypsodami ir kartu pasipuošę akiniais nuo saulės.

Pernai rugpjūtį pora susilaukė dukters. Jai suteikė du vardus – Agota Ona.

Šiuo metu dukrelę auginanti moteris iki šių atostogų net pusantro etato dirbo Seime, kur buvo parlamentarių Paulės Kuzmickienės (visu etatu) ir Liudos Pociūnienės (pusė etato) patarėja.

Valdo Benkunsko ir Vismantės Vasaitytės vestuvės (38 nuotr.)
+32