Merūnas per karantiną atrado naują talentą: kas bendro tarp jo, Picasso ir Dali?

Erika ir Merūnas Vitulskiai
Erika ir Merūnas Vitulskiai
Pranešimas spaudai
2021-04-23 09:47
AA

Auksinio balso savininkui Merūnui Vitulskiui pandemijos laikotarpis tapo tikru išbandymu. Nors vyras nestokoja pozityvumo, tačiau prisipažino, kad situacija yra apgailėtina. Atlikėjas pasidžiaugė, kad šiuo sunkiu laikotarpiu vaikai į kasdienį gyvenimą įneša „gaivos, judesio ir šviesos“. 

„Su šypsena ir viltimi“ – toks atsakymas nuskambėjo iš dainininko lūpų, kai laidos vedėja pasiteiravo, kaip jis gyvena. Apie savo kasdienybę jis nedaugžodžiavo, tačiau pasakojo, kad nors ir liko be darbo bei pajamų, kūrybinis procesas nesustojo ir jis nuolat repetavo. Merūnas neslėpė – labai laukia vasaros.

„O kas bus vasarą?“ – nekantravo sužinoti Ieva (aktorė Redita Dominaitytė). „Kol kas nieko“, –  Delfi TV laidoje „Visos mes Ievos“ liūdnai šyptelėjo atlikėjas.

Merūnas pasidalijo įspūdžiais, kaip atrodė jo karantininis pasirodymas Airijoje. „Nė minutei nebuvo galima atsipalaiduoti“, – prasitarė jis.

Dainuoti su kauke buvo nauja patirtis, bet Merūnas įsitikino, kad viskas įmanoma: „Lenda į burną ta kaukė, patempi atgal ir vėl dainuoji“. Dainininkas neslėpė liūdesio, kad žiūrovų salėje nebuvo – jų vietose sėdėjo choristai.

Merūnas laidoje „Visos mes Ievos“ / Delfi TV nuotr.

„Iš ko jūs gyvenat?“ – smalsavo Ieva. Garsus vyras atviravo, kad su žmona Erika yra labai taupūs ir niekada nešvaistė pinigų nei prabangioms procedūroms su aukso dulkėmis, nei įmantriems pirkiniams. Tai, ką jiedu sukaupė iki karantino, padėjo kukliai išgyventi pastaruosius metus. Nors svečias skaičiuoja kiekvieną eurą ir apsiperka akcijų metu, netikėtai išsidavė, kad už apatinius negaili 100 eurų.

Merūno gyvenimas kardinaliai pasikeitė, kai finansus ėmė tvarkyti buhalterė. „Nuo tos dienos, kai pasisamdėme buhalterę, miegu ramiai“, – kalbėjo pašnekovas. Iki tol jausdavosi, kaip kriminalinis nusikaltėlis, nes jo nuolat ieškodavo VMI, o dėl savo neišmanymo įklimpo į skolas, kurias buvo priverstas grąžinti dalimis.

Merūnas laidoje „Visos mes Ievos“ / Delfi TV nuotr.

Laidos vedėjai knietėjo sužinoti, kiek daininkas turi sekėjų savo „Instagram“ paskyroje. Merūnas ne itin žavisi socialiniais tinklais, tačiau yra įsitikinęs, kad tai yra būtina norint išlikti žinomam. Nors vadina save senamadišku, bendraudamas su sekėjais vadovaujasi kokybės, o ne kiekybės principais. „Jei visą save perkelsi į internetą, kiek tavęs liks čia?“ – retoriškai klausė atlikėjas.

Jau įprasta, kad laidos „Visos mes Ievos“ svečiai sulaukia provokacijų, tad ir šį kartą garsus vyras jų neišvengė. „Ar sutiktum, vaikų labui, apsinuoginęs sudainuoti ariją? O gal taip jau buvo?“ – netikėtai paklausė Ieva. Dainininkas prisipažino, kad jau teko dainuoti apsinuoginusiam ir pridūrė, kad už nemažą sumą padainuotų nuogas. Tačiau tuoj pat patikslino, kad savo vyrišką pasididžiavimą norėtų pridengti bent medžio lapu.

Žinomam vyrui teko pademonstruoti naujus talentus – vaidinti, o paskui ir nupiešti itin provokuojančias užuominas. Paprašytas apibūdinti savo šedevrą, kuriame vaizduojami nuogi Adomas ir Ieva, Merūnas nepasikuklino įžvelgdamas Picasso ir Salvadoro Dali braižą. Laidos vedėjos neabejojo, kad pasibaigus santaupoms, daininkas galėtų drąsiai užsidirbti piešdamas ar vaidindamas.

Merūnas laidoje „Visos mes Ievos“ / Delfi TV nuotr.

Kita laidos vedėja Ieva (aktorė Renata Kutinaitė) norėjo išsiaiškinti pašnekovo sveikatos būklę užuodama daugybę itin atvirų klausimų, kurie iš vėžių išmuša net ir drąsiausius vyrus. Ko klausinėjo Ieva ir kokie dar niekam nežinomi faktai buvo atskleisti apie visų mylimą atlikėją? Kokį pasiūlymą vedėjos Ievos pateikė Merūnui, kuriam jis negalėjo atsispirti? Visa tai ir dar daugiau – laidoje „Visos mes Ievos“ sekmadienį 16 val. per Delfi TV.