Merūnas ir Erika Vitulskiai mini 10-ąsias vestuvių metines: „Kito žmogaus šalia neįsivaizduoju“

Merūnas ir Erika Vitulskiai su vaikais
Merūnas ir Erika Vitulskiai su vaikais
Šaltinis: Žmonės
2021-04-08 12:43
AA

Balandžio 8-oji operos solistui Merūnui Vitulskiui (38) ir jo žmonai Erikai Vitulskienei (32) – ypatinga. Šią dieną prieš dešimt metų jie davė amžinos meilės įžadus Kauno Šv. Gertrūdos bažnyčioje.

„Kito žmogaus šalia savęs neįsivaizduoju. Jeigu Erikai būtų pabaiga su manimi, turbūt man būtų pabaiga, nes manyje nieko panašaus negimtų, ką jaučiu savo žmonai“, –  portalui Žmonės.lt kalbėjo M.Vitulskis. 

Dviejų sūnų – Ajaus bei Herkaus – susilaukę Erika ir Merūnas susipažino dainuodami mokyklos miuzikle. Tuomet Erika vaidino valytoją, o Merūnas – direktorių. 

„Baigiau tą pačią mokyklą, kaip Erika. Būdamas gal trečiame studijų kurse, gavau prašymą padėti statyti miuziklą toje mokykloje. Atvykau ir, Jėzus Marija! Kažkada pagrindinėje mokykloje matytą lakstančią gražią mergaitę išvydau jau tikrą damą“, – istorija apie draugystės pradžią yra pasakojęs Merūnas.

Šiandien laimingos santuokos dešimtmetį minintis M.Vitulskis neslepia, kad per tiek metų santykių tvirtumo patikrinimų buvo. Tiesa, jų netrūko dar ir iki vestuvių – dainininkas šypsodamasi prisiminė, jog Erikos kantrybę jau buvo spėjęs išbandyti.  

Moterims dažnai atrodo, kad vyrams pasipiršti yra lengva, bet taip nėra, todėl mano žmonai tikrai prireikė kantrybės. Aš jai šešerius metus nepasipiršau, o ji išlaukė. Tuo metu mane ir karjera užklupo ir visokių permainų vyko... Aš labai džiaugiuosi, kad ji manęs palaukė“, – portalui Žmonės.lt džiaugėsi operos solistas.

Erika ir Merūnas Vitulskiai su sūnumis Ajumi ir Herkumi/Asmenino albumo nuotr.

Dešimtmetį santuoka besimėgaujantys Erika ir Merūnas, rodos, atlaikytų bet kokį santykių išbandymą. Merūnas šypsodamasis atviravo, kad meilė neišblėsta, kai du žmonės yra pasiruošę ją kurstyti.

Aš galvoju, kad pasaulis pasidarė labai vartotojiškas, tad žmonės nebelinkę taisyti to, kas sugenda, juk daug lengviau nusipirkti naują. Tikriausiai tas pats atsitiko ir su meile, bet reikia suprasti, kad ji turi skirtingus etapus – ta aistra, meilė ir visi kiti procesai ankščiau ar vėliau perauga į dar brandesnį jausmą, dar didesnį pasitikėjimą ir pagarbą“, – mintimis dalijosi M.Vitulskis.

Erika ir Merūnas Vitulskiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak Merūno, jie su žmona kaip dėlionės detalės – viena kitą papildo. M.Vitulskis svarsto, kad galbūt jųdviejų skirtumai ir padeda išbūti sunkius laikotarpius.

„Aš galvoju, kad mums labai pasisekė, kad esame labai skirtingi. Ji yra gana tiksli ir aštri, o aš esu truputėlį plaukiantis, tad mes vienas kitą papildome. Ten, kur ji nemato prasmės, aš visada atrandu šviesos spindulį, o kai man atrodo, kad viskas sugrius, ji paskaičiuoja ir mato, jog išbrisime iš tos situacijos“, – sakė jis.

Šeimos ramybe besimėgaujantis Merūnas pasakojo, kad Erika jam tapo tikra atrama, kai karantinas nutraukė sceninę veiklą.

„Ypač karantino metu, kai man tampa blogai, kai galvoju, kad aš nesu toks reikalingas ir mano muzika nėra tokia reikalinga, Erika man sako, kad visi tą patį galvoja, visi muzikantai sėdi duobėje. Žinoma, ir aš, jeigu Erikai yra blogi reikalai, pergyvena, palaikiau ir sakau, kad viskas bus gerai, čia visi kartu kovojame, atsilaikysime“, – kalbėjo jis.

Erika ir Merūnas Vitulskiai su sūnumis / Asmeninio archyvo nuotr.

Paklaustas apie ilgalaikių santykių paslaptis M.Vitulskis atviravo, kad yra viena taisyklė, kurios jiedu griežtai paiso.  

„Mes niekada neiname miegoti susipykę. Net jei yra likę vos 20 minučių iki miego, būtinai susitaikome. Manau, kad esame išaugę savo ego, todėl viskas gerai. Juk dėl meilės reikia dirbti, nebūna taip, kad du žmonės sueina ir visą laiką tik skraido kaip du balandžiai, – juokėsi jis. – Iš tiesų vaikystėje skaitydamas pasakas, visada norėdavau sužinoti, kas būna po frazės: „Jie gyveno ilgai ir laimingai“. Panašu, kad tik susituokęs sužinai, kas vyksta toliau“, – kalbėjo M.Vitulskis. 

Merūnas Vitulskis vedė savo išrinktąją Eriką (59 nuotr.)
+53
Erika ir Merūnas Vitulskiai (41 nuotr.)
+35