Mia prabilo apie Godos Alijevos ir Nerijaus Antanavičiaus romaną: „Man buvo šokas“

Vilija Pilibaitytė-Mia, Goda Alijeva ir Nerijus Antanavičius / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pasklidus kalboms apie tai, kad buvusio krepšininko Rolando Alijevo buvusi žmona Goda neva yra pora su atlikėjos Mios buvusiu vyru Nerijumi, Rolandas ir Mia susitiko TV3 laidoje „Prieš srovę“ atvirai pasikalbėti apie savo buvusiuosius ir apskritai santykius.

Goda ir Rolandas išsiskyrė prieš porą metų. Kaip sakė R.Alijevas, jiedu su Goda dar bandė gelbėti santuoką. Buvo davę sau metus laiko, deja, nepavyko.

„Mane daug kuo kaltino – ir, kad neva kitą moterį turėjau, ir lošimais kažkokiais... Bet per visą santuoką manęs niekas niekada nėra matęs su jokia kita moterimi, niekada nesu nuėjęs į šoną, apgavęs jos, gyvenau atsidavęs vaikams ir šeimai. Reikėtų jos klausti apie tuos kaltinimus“, – kalba Rolandas apie santuokos griūties priežastis.

„Labai sunku ir pavojinga turėti gražią moterį šalia savęs – visi jos nori“, – atsakė Rolandas į Mios klausimą apie tai, ar Goda sulaukdavo kitų vyrų dėmesio.

„Baisus dalykas yra pavydas. Jis griauna santykius. Ir jei jau vieną kartą suklysta, pasitikėjimo nebelieka. Skyrybos buvo labai skaudžios, bet įvyko abipusius sutarimu. Tačiau po skyrybų taip ir nesam gražiuoju kalbėję“,  – laidoje „Prieš srovę“ atviravo buvęs krepšininkas.

Mia taip pat atvirai papasakojo, kaip ji reagavo sužinojusi, kad jos vyras Nerijus yra su Goda. „Man buvo šokas – tokia buvo pirmoji mano reakcija“, – atvira Mia.

„Aš buvau šeimos galva, uždirbinėjau pinigus, o jis buvo mano dešinioji ranka – visada viską padėdavo, nuveš parveš, suorganizuos. Jis labai moka bendrauti. Tačiau yra ir blogoji pusė. Jis yra padaręs labai labai negražių dalykų man. Ir tie geri dalykai nebeatsvėrė tų blogųjų”, – pasakojo Mia.

Rolandas Aljevas ir Mia / Laidos „Prieš srovę“ stop kadras
Skaitykite daugiau