Michaelo Bublé šeima po sūnaus kovos su vėžiu atsipūtė ir ėmė laukti gandrų

Michaelas Buble ir Luisana Lopilato  / Scanpix nuotr.
Michaelas Buble ir Luisana Lopilato / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-03 18:42
AA

Reikia tikėtis, kanadiečių dainininko Michaelo BUBLÉ (42) ir aktorės Luisanos LOPILATO (30) juodosios dienos išties praeity: jei tikėtume labai pagrįstais gandais – pora laukia šeimos pagausėjimo.

Ketvertas pastebėtas, pavyzdžiui, pramogaujantis disneilende (Luisana ir Michaelas turi du sūnus – Noah (4) ir Elią (2).

Kaip dauguma Pietų Amerikos gražuolių mėgstanti figūrą išryškinančius seksualius drabužėlius aktorė jau kuris laikas renkasi apkritusius, maskuojančius – taip apsirengusi ji buvo ir pramogų parke. O ir pati yra sakiusi, kad norėtų dvidešimties vaikų, tik kad organizmas nebūtų sužavėtas tokio sprendimo.

Michaelas Buble su šeima / Scanpix nuotr.

Atitinkamas užuominas laido ir šeimai labai artimi šaltiniai. Kaip antai, Luisanos vyresnysis brolis argentiniečių aktorius Dario Lopilato, per televizijos interviu ėmęs šypsotis, kai žurnalistė paklausė apie dar vieną sūnėną ar dukterėčią. Dario nepasakė nei „taip“, nei „ne“ – linksmai pareiškė niekaip negalįs atskleisti tiesos ir apskritai paliekąs šią „išskirtinę teritoriją“ seseriai.

Jei visa tai – tiesa, trečiąjį kūdikį galima pavadinti dar viena apvaizdos dovana Michaelui ir Luisanai, arba atlygiu už košmariškus metus, kai paaiškėjo, kad pirmagimis Noah serga vėžiu.

2016 metų lapkritį Noah diagnozuota, kaip pradžioje atrodė, vaikiška liga – kiaulytė, tačiau po kelių rimtų tyrimų paaiškėjo, kad vaiko pilve – darinys. Septynis mėnesius berniukas buvo gydomas Los Andžele, operuotas, taikyta chemoterapija. Pora, neslėpusi sūnaus diagnozės, tiksliai neįvardijo, kur buvo įsitaisęs navikas, – spėliota, kad greičiausiai kepenyse.

Michaelas Buble su sūnum Noah / Vida Press nuotr.

2017-ųjų vasarį tėvai galėjo atsidusti lengviau ir atsitraukti nuo sūnaus lovos – medikų prognozės pasirodė optimistinės ir mažylis puikiai sveiko. O dabar sėkmingai įveiktas ir pooperacinis laikotarpis – kaip patvirtino Noah teta Daniela, klastinga liga pasitraukė.

„Visas mano gyvenimas yra įkvėptas to, kaip mano šeimos verčia mane jaustis. Mano žmona... Mano vaikai... Tėvai, seserys, vadybininkas... Nėra žodžių apibūdinti tam, kaip jaučiuosi jūsų atžvilgiu. Kartais „Aš tave myliu“ yra tiesiog neužtenka. Tai, ką jaučiu, yra daug daugiau,“ – sunkiai tramdydamas jaudulį kalbėjo atlikėjas.

Michaelas ir jo žmona Luisana Lopilato atšaukė visus savo darbus ir atsidėjo vien šeimai po to, kai išgirdo sunkią vyriausiojo sūnaus Noah diagnozę. Pora pasitraukė iš visuomenės akiračio ir paskelbė vos porą pasisakymų socialiniuose tinkluose.

Michaelas Bublé sulaukė pasaulinės sėkmės kaip atlikėjas, laimėjo nemažai muzikinių apdovanojimų, buvo išleidęs multiplatininį albumą.

Dainininko Michaelo Buble šeima (21 nuotr.)
+15