Miley Cyrus intriguoja: jos ranką vėl papuošė Liamo Hemswortho 2012 metais įteiktas sužadėtuvių žiedas

Miley Cyrus / Instagram.com nuotr.
Miley Cyrus / Instagram.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-01-19 07:57
AA

Fotografuodami dainininkę Miley Cyrus paparacai užfiksavo ir įspūdingą jos ranką puošiantį žiedą, rašo Usmagazine.com. Šaltinių teigimu, šis žiedas – tas pats, kurį 2012-aisiais pasipiršdamas M.Cyrus įteikė Liamas Hemsworthas. Tiesa, vėliau sužadėtiniai išsiskyrė.

Paparacų dėmesio M.Cyrus sulaukė sekmadienį, kai lankėsi Niujorko oro uoste. Čia ji atvyko veidą prisidengusi ryškiai rožine kepure, dėmesį traukė jos margaspalvė rankinė. 

Laikydamą rankinę M.Cyrus parodė ir kiek daugiau – paparacai netruko pastebėti didžiulį, blizgų jos ranką papuošiantį žiedą.

Šaltinių teigimu, šis žiedas – tas pats, kurį M.Cyrus įteikė L.Hemsworthas per sužadėtuves 2012-aisiais. 

Netrukus kilo klausimas: ką tai reiškia?

Atsinaujinęs romanas?

Įtarimai, kad M.Cyrus ir L.Hemsworthas vėl kartu, turi pagrindo – antai Naujuosius metus jiedu pasiriko Australijoje. Tada įsiplieskė kalbos apie atsinaujinusį jųdviejų romaną. 

Kaip praneša Australijos portalas „Daily Telegraph“, sausio 2-ąją Miley Cyrus kartu su Liamu Hemsworthu ir jo šeima patraukė į muzikos festivalį „Falls Music Festival“, kur VIP sektoriuje jiedu buvo pastebėti meiliai apsikabinę ir besibučiuojantys.

Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Muzikos festivalyje kartu su jais linksminosi ir Liamo broliai, taip pat garsūs aktoriai Chrisas Hemswortas ir Luke'as Hemswortas su žmonomis.

Vėliau internete pasirodė kelios gerbėjų darytos nuotraukos, kuriose Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus užfiksuoti drauge.

Užuomina asmenukėje

Po pasirodymo Niukjorko oro uoste M.Cyrus taip pat įsiamžino asmenukėje. 

Naujoje nuotraukoje kairiojo M.Cyrus ranka yra pačiame fotografijos centre, o jos ranką papuošusio blizgaus žiedo neįmanoma nepastebėti.