„Milky Chance“ antrą kartą sugrįžo į Lietuvą: ilgasis savaitgalis prasidėjo pozityviais muzikos ritmais

„Milky Chance“ koncertas Vilniuje / Dariaus Kučio nuotr.
„Milky Chance“ koncertas Vilniuje / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-15 21:58
AA

Žaibiškai po muzikinio hito „Stolen Dance“ išgarsėjusi grupė „Milky Chance“ vasario 15 dieną surengė koncertą „Compensa“ koncertų salėje, Vilniuje. Vokiečių atlikėjai jau antrą kartą lankėsi Lietuvoje. Šį vakarą pasiklausyti gitarų skambesio ir užkimusio vokalisto Clemenso Rehbeino balso susirinko džiugiai nusiteikusi publika.

Kai grupė „Milky Chance“ išgarsėjo, daugelis manė, kad su svaiginančiu debiutu ir keletu garsių kūrinių muzikantų Clemenso Rehbeino (25) ir Philippo Dauscho (25) šlovės valanda baigėsi. Tačiau jie sugrįžo. Grupės sudėtį prieš dvejus metus papildė gitaristas Antonio Gregeris (26). Kalbos apie depresiją ir populiarumo naštą – iš piršto laužtos, žurnalui „Žmonės“ dar prieš mėnesį tvirtino muzikantai.

Duetas, iš mažo Vokietijos miestelio, susikūrė dar mokykloje. Graži draugystė išaugo į muzikinį projektą, o grupės „Milky Chance“ pirmieji karjeros žingsniai įvyko tuomet, kai jie įrašė albumą ir pastarojo kūrinius įkėlė į vaizdo įrašų platformą „Youtube“.

Daina „Stolen Dance“ sulaukė milžiniško susidomėjimo.

Šį vakarą Vilniuje „Milky Chance“ pristatė savo antrąjį albumą „Blossom“. Grupę dar prieš koncertą apšildė amerikietis C. Youngbloodas.

„Milky Chance“ koncertas Vilniuje / Dariaus Kučio nuotr.

Atlikėjas įkvėpimo semiasi iš tokių kūrėjų kaip Bobas Dylanas, Elliott Smith, „Gorillaz“. Kaip ir grupė „Milky Chance“, C. Youngbloodas savo kūryboje naudoja folk, regio ir elektroninės muzikos derinį.

Šį vakarą publika palaikė savo mėgiamus atlikėjus. Daugelis niūvavo drauge net naujausio albumo „Blossom“ dainas.

„Milky Chance“ koncertas Vilniuje / Dariaus Kučio nuotr.

Prasidėjęs ilgasis savaitgalis publikai leido atsipūsti nuo darbų ir muzikos ritmai jiems skambėjo kur kas garsiau.

Kol dar keliavo po JAV „Milky Chance“ kalbėjosi su žurnalu „Žmonės“. Interviu grupės būgnininkas Philippas Dauschas pasakojo apie jųdviejų su Clemensu draugystę, vaikystę ir muziką, užvaldžiusią melomanus visame pasaulyje.

VISĄ INTERVIU GALITE RASTI ČIA.

„Milky Chance“ koncertas Vilniuje (63 nuotr.)
+57