Mirė MTV prodiuseris J.Marchas: vos 28-erių vyro gyvybė užgeso kelios savaitės po vestuvių

Jaredas Marchas / Asmeninio archyvo nuotr.
Jaredas Marchas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-02-04 12:11
AA

Nepraėjus nė mėnesiui po savo vestuvių, mirė populiaraus MTV realybės šou prodiuseris Jaredas Marchas. Televizijoje dirbusiam vyrui buvo vos 28 metai.

Jaredas Marchas mirė sausio 27-ąją Niujorke, nepraėjus nė mėnesiui po savo vestuvių. Mylimąją Brittany jis vedė 2023-iųjų pabaigoje – gruodžio 30 dieną, rašo metro.co.uk.

J.Marchas anapilin iškeliavo prabėgus porai metų po to, kai išgirdo vėžio diagnozę. Prodiuseriui, kuris rengė populiarų MTV realybės šou „Iššūkis“ („Challenge“), 2021 metais buvo diagnozuota minkštųjų audinių sarkoma.

Apie Jaredo mirtį buvo paskelbta labdaros puslapyje.

Velionio šeima jį apibūdino kaip „stiprų, malonų, kūrybingą, linksmą ir mylintį“.

„Nuo pat tos dienos, kai jam buvo diagnozuota liga, Jaredas kovojo iš visų jėgų ir parodė pasauliui, ką reiškia drąsiai kovoti, kad išgyventum.

Jis kovojo, pasitelkus nesuskaičiuojamus gydymo metodus ir operacijas, kad kuo ilgiau būtų su tais, kuriuos mylėjo. Kad būtų aišku, Jaredas niekada neleido, kad vėžio diagnozė jį sugniuždytų – jis kiekvieną dieną gyveno visavertiškai.

Per pastaruosius dvejus su puse metų jis įsimylėjo ir vedė savo gyvenimo meilę, išvyko į Pietų Afriką kurti savo mėgstamos televizijos laidos (MTV „Challenge“), keliavo po šalį su šeima ir draugais ir, svarbiausia, išnaudojo kiekvieną dieną“, – dalijosi šeima.

Naujausias laidos „Challenge“ epizodas buvo dedikuotas būtent J.Marchui.

Pagerbdama Jaredo atminimą, MTV komanda pasidalijo jo nuotrauka ir parašė: „Su meile prisimenant Jaredą Marchą. Tikras užkulisių čempionas, kuris amžinai liks „The Challenge“ ir „MTV Entertainment“ šeimų dalimi.“

Išgirdęs skaudžią diagnozę, J.Marchas įkūrė labdaros fondą „Team Jmared Foundation“, kad padėtų kitiems pacientams su panašia diagnoze. Į fondą buvo surinkta daugiau nei 300 tūkst. JAV dolerių (278 tūkst. eurų), taip pacientai ir jų šeimos galėjo lengviau apmokėti sąskaitas, vaikų priežiūros, nuomos ir transporto išlaidas.

Velionio šeima pažadėjo, kad po jo mirties užtikrins fondo "Team Jmared Foundation“ tęstinumą.

Jaredo žmona Brittany dar gruodžio mėnesį instagrame pasidalijo jųdviejų vestuvių Floridoje nuotraukomis ir atskleidė, kad jie susituokė „spontaniškai“.

„Mes vis dar labai nekantraujame surengti savo didžiąją šventę 2024 metais, tačiau nenorėjome laukti, kol pradėsime kitą savo gyvenimo etapą kartu“, – rašė ji.

Dabar našlė Jaredui skyrė jautrius žodžius: „Amžinai tavimi didžiuosiuosi.“