„Mis Lietuva 2010“ Gritė Maruškevičiūtė rudens sezonui pirmiausia paruošė savo plaukus

Gritė Maruškevičiūtė / Vilmanto Žilinsko nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Didžioji dalis moterų orui atšalus suskuba atsinaujinti garderobą, o pripažintoji Lietuvos gražuolė, „Mis Lietuva 2010“ Gritė Maruškevičiūtė šį rudenį pradėjo ypatingu dėmesiu savo plaukams.

„Visada įsiklausau į specialistų rekomendacijas konkrečiai mano atvejui. Tiek produktus, tiek specialias procedūras savo plaukams leidžiu parinkti tiems, kurie tai tikrai gerai išmano“, – pasakojo Gritė, ilgametė to paties salono Vilniuje klientė.  

Vasaros saulės išvargintus plaukus Gritė jau spėjo atgaivinti išbandžiusi naująją SPA plaukų procedūrą grožio studijoje „Selective“ su to paties pavadinimo profesionalia kosmetika.

Gražuolės plaukai buvo efektyviai pamaitinti ir įdrėkinti, todėl vėl tapo žvilgantys ir glotnūs. Gritės plaukų pokyčius galima įvertinti nuotraukose iš jos apsilankymo pas grožio specialistus. 

Gritė Maruškevičiūtė / Vilmanto Žilinsko nuotr.

Didžiausio mados festivalio „Fashion Vilnius“ metu su Gritės išbandyta plaukų kosmetika galima bus susipažinti prabangiausioje grožio inovacijų parodoje „Fashion Vilnius EXPO, kuri vyks rugsėjo 12-13 d., Vilniaus rotušėje.

Festivalio metu Gritės plaukais pasirūpinę specialistai taip pat kviečia apsilankyti salone ir pasikonsultuoti, kokios procedūros veiksmingiausiai gali padėti konkrečiai kiekvienos moters plaukų atveju.

Gritė Maruškevičiūtė / Vilmanto Žilinsko nuotr.
Skaitykite daugiau