Miškų urėdija atsiprašė Lino Kleizos: istorijoje su keturračiu – melagingi teiginiai

Linas Kleiza / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Linas Kleiza / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-07 13:57
AA

Prieš porą metų buvęs krepšininkas Linas Kleiza įsivėlė į skandalingą istoriją, kai besivažinėjantis keturračiu be dokumentų įkliuvo pareigūnams Valstybinių miškų urėdijos ir Lietuvos kelių policijos atlikto reido metu. Tačiau galiausiai paaiškėjo, kad ne viskas šioje istorijoje buvo tiesa. Valstybinių miškų urėdija atsiprašė žinomo vyro.

Valstybinių miškų urėdijos pranešimą, kuriame ji paneigė savo teiginius, neva keturračiu važiavęs Linas Kleiza 2021-ųjų sausį vykusio reido metu nenorėjo sustoti ir važiavo ne keliais, krepšinio žvaigždė paviešino savo feisbuko paskyroje. Šiuo įrašu Linas sutiko pasidalyti ir su portalu Žmonės.lt, pridurdamas, kad atsiprašymo sulaukė jau seniau, tiesiog dabar jį nutarė parodyti ir kitiems.

„Labai dažnai sulaukiu klausimų apie savo garsųjį pasivažinėjimą keturračiais, todėl norėčiau atskleisti jo pabaigą – oficialus Miškų urėdijos atsiprašymas, kuris nesulaukė tokio atgarsio ir dėmesio kaip nebūtas pažeidimas“, – feisbuke rašė L.Kleiza.

Linas Kleiza / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Valstybinių miškų urėdijos atsiprašymas:

„2021 m. sausio 30 d. visuomenės informavimo priemonėse VĮ Valstybinių miškų urėdijos pareigūnų buvo paskleista tikrovės neatitinkanti informacija, kad Linas Kleiza padarė administracinius nusižengimus, nes nevykdė VĮ Valstybinių miškų urėdijos pareigūno teisėto reikalavimo sustabdyti transporto priemonę ir važinėjo keturračiu ne keliais. Dėl paskleistos tikrovės neatitinkančios informacijos atsiprašome Lino Kleizos.“

Primename, kad L.Kleiza pareigūnams įkliuvo 2021-ųjų sausio pabaigoje. Valstybinių miškų urėdijos atstovas Jonas Bacevičius tuomet portalui lrt.lt nurodė, kad šeštadienį atlikto reido metu Nemenčinės seniūnijoje buvo pastebėti trys keturračiai, o vieną jų vairavo ir buvęs krepšininkas. L.Kleizos vairuotas keturratis nebuvo registruotas, negana to, neturėjo nei civilinės atsakomybės privalomojo draudimo liudijimo, nei privalomosios techninės apžiūros dokumento.

Portalui 15min tada susisiekus su pačiu L.Kleiza, šis pasakojo, kad buvo sustabdytas kelyje prie pat savo sodybos, o keturratį, kurį vairavo, įsigijo visai neseniai. Buvęs krepšininkas tikino paprasčiausiai dar nespėjęs užregistruoti savo naujos transporto priemonės, o tai, kad neturėjo teisės vairuoti keturračio, aiškino nežinojimu.

„Kad reikia įsigyti papildomą teisių kategoriją, nežinojau. Bet suprantu, kad tas neatleidžia nuo atsakomybės. Policija dirbo tikrai labai profesionaliai ir tas baudas pripažįstu“, – komentavo Linas. ​

Reido akimirka: sulaikytasis L.Kleiza (kairėje) / Valstybinių miškų urėdijos nuotr.

​ Vis dėlto Valstybinių miškų urėdijos informaciją, kad stabdomas bandė bėgti, L.Kleiza paneigė. Jis sakė sustojęs iškart po to, kai pamatė perspėjamuosius švyturėlius.

„Sustojau, tik, aišku, ne per sekundę, o po dviejų ar trijų. Policija, priešingai nei urėdija, dėl to man neturėjo jokių priekaištų. Jei būčiau norėjęs, tikrai būčiau pabėgęs. Bet neturiu dėl ko bėgti, nes tai paprasčiausiai kelių eismo taisyklių pažeidimas. Susimokėsiu baudą ir viską susitvarkysiu“, – tuomet patikino L.Kleiza.

Linas taip pat pridūrė, kad sniego užpustyti keliai tuomet buvo nepravažiuojami.

Policijos ir miškininkų reidas, per kurį įkliuvo ir L.Kleiza (8 nuotr.)
+2