Modelių agentūros savininkė Jurgita Kiguolė pratina sūnų prie mados renginių

Jurgita Kiguolė su sūnumi / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Jurgita Kiguolė su sūnumi / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-19 16:55
AA

Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymas į Vilniaus mažąjį teatrą priviliojo būrį dizainerės draugų ir gerbėjų. Tarp vakaro svečių buvo galima pamatyti ir specialiai į renginį iš Kauno atvykusią modelių agentūros „Supermodels“ savininkę, buvusią verslininko Ugniaus Kiguolio žmoną Jurgitą su judviejų ašntuonių metų sūnumi Matu.

Nė vieno A.Kuzmickaitės kolekcijos pristatymo nepraleidusi Jurgita žavisi jos kūryba, pati savo spintoje turi keletą dizainerės kurtų drabužių. Tiesa, drugelių tema prieš keletą metų jai buvo priimtinesnė, tačiau „dėl didelio kopijų skaičiaus tapo truputį nuvalkiota“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Agnės Kuzmickaitės nauja kolekcija: dukros piešinių įkvėpti raštai ir silikoninė suknelė

Prie mados renginių Jurgita nuo mažens pratina ir sūnų. Tai – jau antra lietuvių dizainerių kolekcija, kurioje lankėsi Matas, prieš tai jis dalyvavo Egidijaus Rainio kolekcijos pristatyme. „Ten jam pasirodė nuobodoka. Tačiau džiaugiausi, kad jis neliko abejingas, viską komentavo, sakė, kas patiko, kas nepatiko. Sakė, kad šukuosenos nepatiko“, – juokėsi Jurgita.

A.Kuzmickaitės kolekcijos pristatymu Matas susidomėjo pamatęs plakatą, kuriame vaizduojamas guminukais užpildytas drugelio siluetas. „Jį labai sudomino vaizdas, todėl atkeliavome kartu“, – sakė moteris.

Jurgita neatmetė galimybės įsigyti keleto drabužių iš naujos kolekcijos. „Man patinka lengva klasika, drabužiuose vertinu patogumą. Man patinka, kad Agnės kurti modeliai praktiški, tinkantys vilkėti tiek progoms, tiek kasdien“, – mintimis dalijosi Jurgita.

Jos spintoje dominuoja klasikiniai kostiumėliai ir sportinis stilius. Savęs Jurgita neįsivaizduoja be džinsų, patogių sportinių batelių, didžiulės rankinės, kurioje galima sutalpinti visą gyvenimą, paprastų marškinėlių, švarkų ir šalių, kurie puošia kiekvieną moterį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į naujausios Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymą teatre rinkosi tik kviestinė publika

Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatyme – būrys žinomų žmonių (30 nuotr.)
+24
Trečiosios Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymas (88 nuotr.)
+82
Agnės Kuzmickaitės suknelė iš silikono (7 nuotr.)
+1