„Mokinukės“ Simona ir Ineta – apie grupės užkulisius, pažintį su antrosiomis pusėmis ir vestuves

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Simona Nainė / Stop kadras
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Simona Nainė / Stop kadras
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-06 10:26
AA

Kad ir kiek metų praeitų, legendinės grupės „Mokinukės“ narės pramogų pasaulyje vis dar šviečia ryškiausia šviesa. Ką jau kalbėti apie tuos laikus, kai dainininkės tik išgarsėjo! Paauglystėje kiekviena mergina norėjo atrodyti taip, kaip jos, o jų plakatais namų sienas, matyt, puošdavo net vaikinai. Neverta stebėtis, kad šį šeštadienį tapusios TV3 žaidimo „galvOK“ dalyvėmis, jos savo nuoširdumu, atviromis istorijomis ir noru kovoti iki pergalės įkvėpė net ir laidos kapitonus!

Ir nors vakaro žaidime pasirodys tik dvi grupės narės, kovo mėnesį scenoje ir vėl išvysime jas visas – praėjus 20 metų, „Mokinukės“ grįžta!

Apsilankiusios TV3 laidoje, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Simona Nainė neslėps – „Mokinukių“ vardas joms prilipo taip, kad net ir išėjus į pensiją, matyt, žmonės kreipsis lygiai taip pat. Tiesa, jos abi į tai žvelgia tik pozityviai. „Mes nuo to jau nė nesistengiame bėgti“, – sakė Simona.

Šio vakaro žaidime Simona papildys Manto Katlerio, o Ineta – Vytauto Mikaičio komandą. Kaip paaiškėjo laidoje, pastarasis – didžiulis šios grupės fanas!

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė / Stop kadras

„Noriu prisipažinti, kad „Mokinukių“ laikais Ineta man buvo pati gražiausia, vienintelė. Į kitas nė nežiūrėjau, tik į Inetą“, – sakė jis apkabindamas komandos draugę, o kuri grupės narė buvo gražiausia M.Katleriui, išgirsite laidoje.

Tuo tarpu pati Ineta, prieš pasirinkdama klausimų temas, savo komandos kapitonui atskleidė stipriąsias savo puses. Moteris prisipažino ne tik esanti tikras šeimos žmogus, bet dar ir puiki šeimininkė!

Vis dėlto klausimas apie kulinariją iššūkių sukelė ir jai… Ką į naująją Inetos ir jos vyro Ąžuolo užkandinę pažadėjo atvežti Vytautas, jei moteris į klausimą atsakys teisingai?

Tuo tarpu kita komanda prabilo apie tuos, į kuriuos dažniausiai kreipiasi patarimų. „Geriausias „Google“ yra mamytė – paskambini mamai, ir ji viską žino. O štai vyrams, galbūt, geriausias „Google“ yra žmonos?“ – svarstė S.Nainė, o ar jos spėjimas pasitvirtino, žiūrovai išvys jau šeštadienį.

Mantas Katleris ir Simona Nainė / Stop kadras

Abi laidos viešnios dalinosi ir asmeninėmis istorijomis – prabilo apie tai, kaip susipažino su savo antrosiomis pusėmis. S. Nainė pasakojo su Jonu Nainiu susipažinusi internetu, o štai Inetai į pagalbą atskubėjo kitas garsus atlikėjas!

„Man vyrą surado Žilvinas Žvagulis. Jis pasakė, kad turi man vyrą – iš užsienio grįžtantį sūnų. Viskas tuo ir baigėsi“, – šypsodamasi pasakojo ji.

Kito klausimo metu Simona ir Ineta prisiminė savo vestuves. Paklaustos, ar prieš susituokiant su savo išrinktaisiais kuriai nors iš jų buvo kilusi abejonė, abi atsakys neigiamai. O ar prieš svarbiausią savo gyvenimo dieną moterys laikėsi kokių tradicijų? „Mes su Jonu vieną ritualą turėjome – naktį prieš vestuves nebuvome kartu. Susitikome tik vestuvių dieną“, – prisiminė ji.

Simona Nainė / Stop kadras

Tuo tarpu laidos vedėjui Andriui Žiurauskui parūpo kitas klausimas. Kai grupė išgarsėjo, merginos iš tiesų dar buvo mokinukės. Tad kada, tarp visų koncertų, jos iš tiesų rasdavo laiko pasimokyti? „Mokytis ir turėjome, ir privalėjome. Kaip mes galėjome vadintis „Mokinukėmis“ ir nesimokyti?“ – stebėjosi Simona.

Tuo tarpu Ineta pridėjo, kad mokytis jas visuomet skatino ir grupės įkūrėja, garsioji Laima Lapkauskaitė.

„Mums buvo pasakyta, kad jei norime koncertuoti, privalome eiti į mokyklą. Laima Lapkauskaitė sakė, kad jei iš koncerto grįžtame 4 valandą ryto, ir norime į kitą koncertą, tuomet sėdame ir darome pamokas. Taip ir darydavome – kada turėdavome laiko, tada pamokas ir ruošdavome. Laima sakydavo, kad jei gausime nors vieną dvejetą, eisime iš grupės. Mus tikrai prižiūrėjo“, – besišypsodama grupės užkulisius atskleidė I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Vytautas Mikaitis / Stop kadras

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!