Monake – milijardieriaus J.Caudwello labdaros pokylis: violetiniu kilimu žengė ir lietuvės

„Butterfly Ball“ akimirkos / Soc.tinklų nuotr.
„Butterfly Ball“ akimirkos / Soc.tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-27 08:59
AA

Rugsėjo 25-ąją Monake skraidė drugeliai – olimpietės dviratininkės Modestos Vžesniauskaitės mylimasis milijardierius, filantropas Johnas Caudwellas čia surengė kasmetinį labdaros vakarą „The Butterfly Ball“. Penkių žvaigždučių viešbutyje „Monte Carlo Bay“ vykusiame renginyje rinkosi ne tik britai, bet ir Lietuvoje garsūs veidai.

Jau šeštajį kartą fondo „Caudwell Children“ organizuojamas vakaras skirtas suburti žmones geram tikslui – padėti negalią turintiems vaikams, gyvenantiems Didžiojoje Britanijoje.

Nors šiemet labdaros pokylyje „The Butterfly Ball“ buvo tikėtasi surinkti apie 1 mln. svarų, lūkesčius pateisinti pavyko su kaupu – renginio metu buvo surinkta 1,5 mln. svarų parama. Visos aukos yra skiriamos pagerinti specialių poreikių turinčių vaikų ir jų šeimų gyvenimą. 

„Modesta ir aš vis dar negalime atsigauti po fantastiškos sėkmės jau šeštąjį kartą Monake vykusiame „The Butterfly Ball“. Mums pavyko surinkti 1.52 milijono svarų paramą vaikų fondui „Caudwell Children“. Ypač didžiuojamės tokiu pasiekimu, atsižvelgiant  į tai, kokie sudėtingi buvo praėję metai“, – puikiomis emocijomis dalijosi J.Caudwellas.

Renginio akimirkos:

 

Ant violetinio kilimo dėl gražaus tikslo šeštadienio vakarą lipo ne tik britai, bet ir lietuvės – J.Caudwello mylimoji, dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė, verslininkė Eglė Maggi ir televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

Žmonės.lt primena, kad olimpietė Modesta Vžesniauskaitė kartu su vyru britų milijardieriumi Johnu Caudwellu  šių metų kovą sulaukė sūnaus.

Britų verslininkui Johnui  Caudwellui tai nėra pirmasis vaikas. Jis jau turi penkias atžalas iš prieš tai buvusių santykių. Vyriausiai jo dukrai Rebekah – 40 metų, o jauniausiai atžalai Jacobi – 16. Žinoma sportininkė Modesta Vžesniauskaitė iš praeitos santuokos taip pat augina vaiką – aštuonmetį sūnų Leonardą.

J.Caudwellas, prieš 20 metų įsteigęs labdaros organizaciją, siekdamas pagerinti sergančių ir neįgalių vaikų gyvenimą, auklėdamas savo atžalas skiepijo norą padėti kitiems. Jis planuoja perduoti tas pačias vertybes ir neseniai gimusiam sūnui.

„Noriu, kad jis jaustų socialinę sąžinę ir atsakomybę, kad pasaulis būtų geresnis“, – teigė Johnas Caudwellas, dėl savo 1,73 mlrd. eurų vertės turtų kasmet atsiduriantis „Sunday Times“ turtingiausių žmonių sąrašuose.

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas (23 nuotr.)
+17