Monake viešėjusi I.Kavaliauskaitė – apie griežtą tvarką ir gautą 100 eurų baudą dėl kaukės

Indrė Kavaliauskaitė / Asmeninio albumo ir G.Skaraitienės nuotr.
Indrė Kavaliauskaitė / Asmeninio albumo ir G.Skaraitienės nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2021-10-02 17:05
AA

Neseniai Monake atostogavusi televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė grįžo pailsėjusi, pasimėgavusi šiluma ir kerinčiais vaizdais. Vis tik absoliučios laisvės ji pajusti negalėjo – Monake pandemijos valdymas yra gerokai griežtesnis nei Lietuvoje. Indrė pasakoja, kad kaukių devėjimas privalomas ir uždarose, ir atvirose erdvėse, o nesilaikant taisyklių policija prisistato per kelias sekundes. Tai patyrė ir pati Indrė, lauke nespėjusi užsidėti kaukės.

Prieš kelias dienas iš Pietų Prancūzijos grįžusi I.Kavaliauskaitė 15min pasakoja, kad ten įvažiavus yra tikrinami automobiliai, daug kur budi policija, dažnai matuojama temperatūra, o įėjus į patalpą prašoma ne tik galimybių paso, bet ir asmens tapatybės dokumento. Laisvės, anot laidų vedėjos, ten yra nedaug.

Negana to, Monte Karle Indrė gavo baudą, siekiančią 100 eurų. Kaip prisimena, taip nutiko dėl to, kad pritrūko laiko pamatyti ženklus, įspėjančius, kad apsauginę veido kaukę reikia dėvėti ne tik patalpose, bet ir lauke.

„Ribojimai yra griežtesni nei Lietuvoje, bent jau kol kas. Kaukes reikia dėvėti ir lauke. Jeigu nesilaikai nurodymų – policija prisistato per kelias sekundes. Man išlipus iš automobilio parkingo vietoje, policininkas prisistatė per kokias penkias sekundes, nes buvau nufilmuota kamerų be kaukės“, – 15min pasakojo baudą gavusi I.Kavaliauskaitė.

Indrė Kavaliauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Todėl nors šiandien įprasta išgirsti, esą Lietuvoje ribojimai per griežti, dėl to organizuojami masiniai mitingai, Indrė įsitikino, kad ir kitose valstybėse su pandemija nejuokaujama.

„Lyginant Lietuvos situaciją su Monaku, galiu pasakyti tik tiek, kad kai kur pasaulyje kaukių dėvėjimo yra daugiau“, – teigė pašnekovė, nemėgstanti vertinti kitų žmonių darbo ir besistengianti būti atsakinga piliete, paklūstančia įstatymams.

Indrė neslepia, kad gyvenime dažnai mėgsta prisitaikyti, nes jai svarbu dirbti ir gyventi kiek įmanoma įstatymų rėmuose laisviau.

„Stengiuosi neanalizuoti kitų žmonių sprendimų, labai norėčiau tikėti, kad ribojantys žmonės žino, ką daro“, – mintimis dalijasi ji.

Dėl tolimesnių kelionių planų I.Kavaliauskaitė kol kas nėra užtikrinta.

„Žiūrėsiu, kaip keisis situacija, tada ir nuspręsiu, bet manau, kad sveikata ir mūsų saugumas yra svarbiausia“, – šyptelėjo TV laidų vedėja.

Dabar, kai susirgimų koronavirusu skaičiai smarkiai išaugę, Indrė nuoširdžiai rekomenduoja visiems plauti ir dezinfekuoti rankas, imtis kitų atsargumo priemonių bei pati tai daro be jokių išimčių. Moteris tikisi, kad su visų pagalba pasaulis iš pandemijos gniaužtų išsivaduos kuo greičiau.

„O kad kaukės bent kartą per savaitę keltų šypseną, kviečiu sekmadieniais įsijungti projektą Kaukės“, – pridūrė jame teisėjaujanti Indrė.

Indrė Kavaliauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Monake Indrė Kavaliauskaitė dalyvavo labdaros pokylyje „The Butterfly Ball“, kurį rengė olimpietės dviratininkės Modestos Vžesniauskaitės mylimasis milijardierius, filantropas Johnas Caudwellas. Rugsėjo 25-ąją „Monte Carlo Bay“ viešbutyje vykusiame renginyje surinkta 1,5 mln. svarų parama, skirta negalią turintiems Didžiosios Britanijos vaikams.

Be televizijos laidų vedėjos I.Kavaliauskaitės, dėl gražaus tikslo ant violetinio kilimo lipo dar kelios lietuvės – J.Caudwello mylimoji, dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė ir verslininkė Eglė Maggi.

„Butterfly Ball“ akimirkos / Soc.tinklų nuotr.

Fotogalerija:

Indrė Kavaliauskaitė (41 nuotr.)
+35