Monika Linkytė klausytojus užbūrė svajingomis melodijomis didžiausiame savo vasaros koncerte

Monikos Linkytės koncertas Lukiškių kalėjime / Urtės Gimžauskaitės nuotr.
Monikos Linkytės koncertas Lukiškių kalėjime / Urtės Gimžauskaitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-09 17:21
AA

Kalendorinei vasarai einant į pabaigą, antradienio vakarą, Monika Linkytė klausytojus sukvietė į didžiausią savo vasaros koncertą po atviru dangumi Lukiškių kalėjime.

Kaip visuomet geros nuotaikos nestokojanti atlikėja, prisimindama nuotykius Eurovizijos konkurse ir šįkart gerbėjus paklausyti jos kūrinių kvietė su skambia ir šmaikščia fraze: „Medūza iš Liverpulio parplaukė į Vilnių, susitinkam 08.08?“

Monikos Linkytės koncertas / Urtės Gimžauskaitės nuotr.

Išties, pasiklausyti svajingų Monikos dainų susirinko daugybė žmonių, kurie po koncerto būriavosi eilėje įsigyti limituoto leidimo marškinėlius, ant kurių medūzos buvo išpurškiamos tiesiog vietoje.

Monikos Linkytės koncertas Lukiškių kalėjime (14 nuotr.)
+8

Atlikėja pasirodymo pradžioje dalinosi su klausytojais, jog šie metai buvo išties įspūdingi, kupini naujų išgyvenimų bei istorijų, kurios atplukdė įkvėpimą ir naujoms dainoms. Tad atvirumu ir nuoširdumu garsėjanti dainininkė koncerto dalyvius ir šįkart lepino itin jautriais kūriniais, kurių melodijose skambėjo, kaip pati atlikėja mini, pastarųjų metų jos išgyventi amerikietiškieji kalneliai.

Magiškas vakaras, buvo kupinas ir lietuviškų motyvų. Publika ne tik drauge dainavo kerais apipintą, visiems puikiai žinomą „Čiūto tūto“, tačiau turėjo galimybę pasiklausyti ir kanklių bei birbynių skambesio kitose Monikos dainose. Na, o vakarą vainikavo duetas su Gabrieliu Vageliu, kurio metu publika drauge dainavo kiekvieną dainos žodį ir negailėjo plojimų.

Prieš koncertą Monika žadėjusi burtus, išties pavertė vakarą magišku, o klausytojus paliko su nekantrumu laukti naujų dainų ir koncertų.