Monika Linkytė pravėrė repeticijų studijų duris: parodė, kaip vyksta pasiruošimas Vilniaus koncertui

Monika Linkytė / Stop kadras
Monika Linkytė / Stop kadras
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-07-13 13:06
AA

Monika Linkytė kartu su styginių kvintetu liepos 27 d. sostinėje, Vilniaus universiteto kiemelyje, surengs ypatingą koncertą, kuriame skambės gražiausios atlikėjos dainos ir bus pristatyti nauji kūriniai.

Atlikėja intensyviai repetuoja ir ruošiasi Vilniuje susirinksiančius gerbėjus pradžiuginti ne tik kitokiu žinomų dainų skambesiu, bet ir pasidalinti niekur negirdėtų bei neišleistų dainų akordais ir posmais.

„Vilniaus senamiesčio sienos, besileidžianti vakaro saulė ir styginių kvintetas yra tobulai subalansuoto vasaros vakaro sostinėje receptas. Galiu drąsiai po tuo pasirašyti!

Koncertai su styginiais visuomet būna ypatingi, turintys paslaptingos prabangos atspalvį ir nuspalvinantys žinomas dainas kitomis spalvomis: sodriau, švelniau“, – taip apie savo koncertą po atviru dangumi Vilniuje sako atlikėja.

Neseniai pristatyta nauja atlikėjos daina „Degtukas“ Vilniaus koncerte įgaus kitą skambesį – Monika Linkytė ją atliks taip pat su styginiu kvintetu.

Visada atvira ir jausminga M.Linkytės kūryba skambės liepos 27 d. Vilniaus universiteto kiemelyje. Kviečiame pasižvalgyti, kaip vyksta pasiruošimas Vilniaus koncertui.