Monika Marija ryžosi sudėtingam iššūkiui: „Rankos ir kojos dreba, jaudinuosi nuo ryto“

Monika Marija / Asmeninio archyvo nuotr.
Monika Marija / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-19 15:30
AA

Projektas „Aš esu muzika“ šįkart džiugina hiphopo mylėtojus. Kaip dalyviams sekėsi atlikti šio žanro kūrinius?

Nuolatinių ekspertų vietas užima muzikos žurnalistas Ramūnas Zilnys ir dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

„Gal po šio vakaro suprasiu, kad hiphopas yra visai faina. Panersiu šiek tiek giliau nei tik užmesiu akį“, – kalbėjo R.Ščiogolevaitė.

Kiekvienoje laidoje pasirodo vis kitas to žanro ekspertas. Šį kartą tai – jaunosios kartos atlikėjas Tomas Narkevičius-Free Finga.

Ramūnas Zilnys, Rūta Ščiogolevaitė, Free Finga / D.Umbraso nuotr.

Eterio metu žiūrovai kviečiami balsuoti ir taip palaikyti labiausiai tą vakarą patikusius dalyvius. Primename, kad projekte niekas nekrenta, o dalyviai kaupia žiūrovų ir ekspertų balsus. Paskutinės laidos metu paaiškės nugalėtojas – juo taps tas, kuris viso projekto metu surinko daugiausiai balsų, rašoma pranešime spaudai.

Vakarą pradėjo operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė. Scenoje ji atliko Luko Pačkausko ir Virgilijaus Noreikos hitą „Laikas“, o pasiruošti jai padėjo pats L.Pačkauskas.

„Repo daina man yra tikrai didelis iššūkis“, – sakė Ieva Barbora, scenoje dainuosianti viena.

Ieva Barbora Juozapaitytė / D.Umbraso nuotr.

Muzikantas, režisierius ir aktorius Vidas Bareikis kiekvieną savaitę stebina originaliais pasirodymais. Šį kartą jis scenoje atliko gerų bičiulių, grupės „8 Kambarys“ jautrų kūrinį „Išmokyk mane šypsotis“.

„Tai oficialiai mano mylimiausia daina“, – sakė V.Bareikis.

„Neįtikėtina, kad mane taip stipriai paliestų daina to žanro, kuris labai toli nuo to, ką klausau ir atlieku. Mane palietė kaip šiuolaikinio paauglio mamą. Išgirdau ir pamačiau sielos ir širdies nuogumą. Smagu, kad Vidas parodė ir šią savo pusę“, – sakė R.Ščiogolevaitė.

Atlikėja Rūta Loop teigia mėgstanti repuoti, tačiau visuomet iškyla klausimas, ar ji gali tą daryti. Abejonės buvo išsklaidytos – ekspertai negailėjo Rūtai pagyrų!

Rūta Loop / D.Umbraso nuotr.

„Labai stilinga, labai į temą. Rūta parodė, kad gali šokti, dainuoti ir repuoti – visas talentų rinkinys. Linkiu, kad į jus šiame projekte visada atkreiptų dėmesį, nes jūs to verta“, – sakė R.Zilnys.

Dainininkė Monika Marija Paulauskaitė projekte labiausiai bijojo hiphopo žanro laidos. Atlikėja niekuomet nėra scenoje repavusi, tai jai pirmas kartas! Monika Marija atliko Eminemo ir Rihannos dainą „Love The Way You Lie“. Ši daina atlikėjai labai patinka, tačiau tai – išties nemenkas muzikinis iššūkis.

Monika Marija / V.Raupelio nuotr.

„Supratau, kad nėra kada įkvėpti, nes vienas žodis eina po kito. Galvoju, kad galėjau pasirinkti ir lengvesnį kūrinį“, – juokėsi Monika Marija.

„Kaip aš tave suprantu ir užjaučiu... Mėgstu susigalvoti iššūkių, bet jeigu man reikėtų repuoti, bėgčiau į krūmus“, – kalbėjo R.Ščiogolevaitė.

„Rankos ir kojos dreba, jaudinuosi nuo ryto. Per savo koncertą aš tiek žodžių neišdainuoju, kiek per šią dainą“, – po pasirodymo sakė Monika Marija.

„Aš esu muzika“ šeštadieniais, 21 val., per LRT televiziją.

Projekte „Aš esu muzika“ – hiphopas (9 nuotr.)
+3