Vidas Bareikis scenoje pasipuošė spalvotomis tamprėmis: Rūta Ščiogolevaitė pasakė, ką galvoja

Rūta Ščiogolevaitė, Vidas Bareikis /  D.Umbraso/LRT nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė, Vidas Bareikis / D.Umbraso/LRT nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-29 13:31
AA

Šou „Aš esu muzika“ dalyviai šįkart pasitiko itališkos ir Lotynų Amerikos muzikos iššūkį!

Šventiška laida – kupina staigmenų ir nepamirštamų pasirodymų. Kaip ir kiekvieną kartą, ekspertų vietas užėmė muzikos žurnalistas Ramūnas Zilnys ir dainininkė Rūta Ščiogolevaitė. Laidos svečias – televizijos laidų vedėjas, scenaristas Vytenis Pauliukaitis, rašoma pranešime spaudai.

„Ritmas, jausmas, karšta širdis ir gražūs balsai. Turėsime puikų vakarėlį“, – sakė V.Pauliukaitis.

Ramūnas Zilnys, Rūta Ščiogolevaitė, Vytenis Pauliukaitis / D.Umbraso/LRT nuotr.

Išskirtinį pasirodymą paruošė atlikėjas Vidas Bareikis. Scenoje jis atliko italų roko grupės „The Kolors“ hitą „Italodisco“. Pasipuošęs spalvotomis tamprėmis, scenoje Vidas ne tik dainavo, bet ir… mankštinosi. Ekspertai negailėjo komplimentų, o gražiausius žodžius pasakė R.Ščiogolevaitė.

„Jei ši laida būtų be tavęs, nebūtų pusės šarmo. Esi unikalus, juokingas pačiomis geriausiomis prasmėmis. Neįsivaizduoju mūsų šou pasaulio be tavęs“, – sakė R.Ščiogolevaitė.

Vidas Bareikis / D.Umbraso/LRT nuotr.

Atlikėja Monika Marija Paulauskaitė scenoje atliko hitą „Despacito“. Nors šis kūrinys susilaukė didžiulės pasaulinės sėkmės, tačiau kai kam tai yra viena nemėgstamiausių dainų. Vienas tokių – projekto ekspertas R.Zilnys.

„Retai taip nutinka, bet aš nuoširdžiai nekenčiau, mane nerviškai veikdavo, kai ši daina pradėdavo skambėti per radiją. Kažkokiu mistiniu būdu, su tavo balsu neerzina. Priimk tai kaip labai didelį komplimentą. Jei jau „Despacito“ skamba gražiai, nėra tau nepasiekiamų viršūnių“, – šmaikštavo R.Zilnys.

Monika Marija Paulauskaitė / D.Umbraso/LRT nuotr.

Operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė atliko visiems žinomą kūrinį „Macarena“. Dalyvė prisipažino, kad šia daina žavisi nuo vaikystės. Kaip paaiškėjo, tai yra viena nemėgstamiausių V.Pauliukaičio dainų!

„Tu ir išgelbėjai dainą... Sveikinu“, – sakė laidos svečias.

Ieva Barbora Juozapaitytė / D.Umbraso/LRT nuotr.

Iš projekto niekas nekrenta. Visi dalyviai kaupia žiūrovų ir ekspertų balsus. Paskutinės laidos metu paaiškės projekto nugalėtojas, kuris galės sušukti – „Aš esu muzika“!

„Aš esu muzika“ – sekmadienį 21 val. per LRT televiziją.

Velykinė „Aš esu muzika“ laida (11 nuotr.)
+5