Monika Marija toliau stebina įvaizdžiu: plaukus nusirėžė dar trumpiau

Monika Marija / Jevgenijaus Misevič ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dar vasarą ilgus plaukus nusirėžusi atlikėja Monika Marija Paulauskaitė (22) ryžosi dar ryškesniems pokyčiams – šįkart plaukus nusikirpo iki smakro lygio.

Naują savo įvaizdį Monika Marija gerbėjams pristatė socialiniuose tinkluose. 

„Esu tokia laiminga! Visą gyvenimą nuo kokių dešimties metukų apie tokią šukuoseną svajojau... Kai pirmą kartą nusikirpau plaukus buvo labai geras jausmas, o dabar išvis jaučiuosi, kaip savo esybę atgavusi“, – įamžinusi savo naują šukuoseną gerbėjams pasakojo ji.

Dar vasaros viduryje su ilgomis kasomis, tapusiomis tarsi vizitine kortele, atsisveikinusi Monika Marija portalui Žmonės.lt teigė, kad tai buvo sena jos svajonė.

Monika Marija / Jevgenijaus Misevičiaus ir Indrės Kavaliauskaitės nuotr.

„Kiekvieną dieną atsikeliu ir galvoju, kodėl ankščiau jų nenusikirpau. Todėl tikrai nei sekundės nesudvejojau savo sprendimu ir nesigailiu! Jaučiuosi sau graži, o ko daugiau moteriai reikia? Yra posakis, kad kai moteris kerpa plaukus, vadinas keičia savo gyvenimą“, – ankščiau portalui Žmonės.lt yra komentavusi Monika Marija.

Pokyčių netrūksta ir asmeniniame Monikos Marijos gyvenime. Šį rugsėjį netikėtai paaiškėjo, kad dainininkė Monika Marija Paulauskaitė ir aktorius, „X faktoriuje“ išgarsėjusios grupės „120“ narys Dovydas Laukys Vilniaus civilinės metrikacijos skyriui pateikė prašymą tuoktis. 

Vis dėlto iš anksto numatytu laiku, kuomet turėjo būti registruojama santuoka, Monika Marija ir Dovydas Vilniaus santuokų rūmuose nepasirodė.

Monika Marija Paulauskaitė ir Dovydas Laukys / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Tiek Dovydas, tiek Monika Marija apie savo asmeninį gyvenimą niekada daug neatviravo, nors pramogų pasaulio užkulisiuose jau kurį laiką kalbama, kad jiedu vienas kitam puoselėja romantiškus jausmus.

Šiuo metu Monika Marija ir Dovydas visa galva pasinėrę į šokius. Abu, tiesa, su skirtingais partneriais, repetuoja ir ruošiasi LRT projekto „Šok su žvaigžde“ startui.

Monika Marija Mažvydo mylimosios vaidmenyje (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau