Monika Šedžiuvienė ir Tadas Juodsnukis sukėlė sumaištį dėl savo santykių

Monika Šedžiuvienė ir Tadas Juodsnukis / Žmonės.lt montažas
Monika Šedžiuvienė ir Tadas Juodsnukis / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-01 21:45
AA

Dainininkai Monika Šedžiuvienė ir Tadas Juodsnukis – pora. Apie savo santykius pora pranešė socialiniuose tinkluose, pakeisdami santykių būseną.

Daugelis jų gerbėjų nustebo, net spėliojo, kad tai – Balandžio 1-osios pokštas.Vėliau ir patys jie patikino juokaujantys. „Ačiū, Tadai, už gražią valandėlę kartu... Atleiskit, draugai, deja nesutapo charakteriai. Su Balandžio 1-ąja!“ – savo feisbuko paskyroje rašė Monika.

Vis dėlto portalą Žmonės.lt žinia apie Monikos ir Tado santykius pasiekė tuomet, kai iki Juokų dienos buvo likęs dar pusmetis. Rudenį, kai Monika ir Andrius Šedžiai pranešė besiskiriantys, portalas Žmonės.lt susisiekė su Monika ir pasiteiravo, kas ją sieja su Tadu.

„Nebejuokaukit su tokiomis nesąmonėmis, – išgirdusi klausimą apie santykius su Tadu portalui Žmonės.lt sakė Monika. – Yra ir daugiau Lietuvoje žvaigždžių, kurias galite prikišti. Tikrai ne. Trumpai drūtai – tikrai ne.“

Monika ir Tadas kartu dalyvavo šių metų pradžioje transliuotame televizijos šou „Muzikinis iššūkis“. Kartu jiedu atliko dainas „Mažyte mano“ ir „Aš tavo, tu mano“.