Monikos Linkytės „Eurovizijos“ atrankoje neišvysime: pasitraukė ir dar vienas dalyvis

Monika Linkytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Monika Linkytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-01-11 16:06
AA

Netikėta žinia – vos prasidėjus nacionalinei „Eurovizijos“ atrankai, iš konkurso pasitraukė net du dalyviai. Dėl kelialapio į Italiją, kur šiemet vyks didžiausias Europos dainų konkursas, nekovos Monika Linkytė ir Artūras Aleksiejus-Alekas.

Pasirodo, permainų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje būta jau nuo pradžių. Praūžus pirmajai iš trijų atrankos laidų, akylesni žiūrovai pastebėjo, kad joje pasirodė tik 11 dalyvių. Pranešama, kad tiek pat pasirodys ir antroje transliacijoje, nors bendras dalyvių skaičius turėjo siekti 36.

Teigiama, kad pirmojoje laidoje turėjo pasirodyti grupė „Basas Pegasas“, tačiau dėl nenumatytų aplinkybių šios grupės pasirodymas yra nukeltas į trečią atrankos laidą.

Panašu, kad nenumatytų kliūčių atlikti savo dainas iškilo ir dar dviems atlikėjams. Atrankinėse šių metų laidose turėjo pasirodyti 36 dalyviai, tačiau LRT atstovė ryšiams su visuomene Miglė Savickaitė 15min patvirtino, kad atrankoje išvysime dviem dalyviais mažiau nei planuota.

Monika Linkytė / Martyno Siruso nuotr.

„Dėl asmeninių priežasčių iš konkurso pasitraukė atlikėjai Monika Linkytė ir Artūras Aleksiejus. LRT pranešė jau po termino Antroje laidoje žiūrovai išvys 11 pasirodymų, o trečioje – 12. Į pusfinalį pateks 18 dalyvių“, – komentavo ji.

Artūras Aleksiejus / LNK nuotr.

15min Monika Linkytė sakė, kad dalyvauti nebegali dėl sveikatos problemų.

„Kilo sveikatos problemų, smarkiai peršalau, susirgau, tik porą dienų džiaugiuosi jau pagaliau atgautu balsu, bet labai ilgai jo nebuvo. Tiesiog reikia dabar pabūti tyloje“, – sakė M.Linkytė.

Tuo metu su Artūru Aleksiejumi 15min susisiekti kol kas nepavyko.

Pirmoji 2022 m. nacionalinės „Eurovizijos“ atranka (50 nuotr.)
+44