Monikos Liu įvaizdis pakerėjo Italiją: žurnalas „Vanity Fair“ atlikėją įvardino kaip „rafinuočiausią“

Monika Liu / EBU ir Luko Balandžio nuotr.
Monika Liu / EBU ir Luko Balandžio nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-05-11 15:40
AA

Antradienį į „Eurovizijos“ finalą kelialapį iškovojusi Lietuvos atstovė Monika Liu sužavėjo Europą ne tik savo kūrybos daina, bet ir rafinuotu įvaizdžiu. Italų žurnalas „Vanity Fair“ jai žėrė komplimentus.

Komplimentų Monikos Liu įvaizdžiui pažėrė „Eurovizijos“ pirmojo pusfinalio dalyvių stilių aptaręs italų „Vanity Fair“. Čia mūsų šalies atstovė įvardyta kaip rafinuočiausia.

„Rafinuočiausia vakaro atlikėja buvo lietuvė Monika Liu, vilkėjusi blizgančią suknelę su amerikietiška iškirpte, apnuoginančia nugarą ir pečius. Kita planeta“, – rašoma vanityfair.it.

Negana to, minėtam straipsniui „Vanity Fair“ pagrindine pasirinko būtent Monikos nuotrauką.

Monika Liu „Eurovizijos“ scenoje Turine / Luko Balandžio nuotr.

Monikos Liu eurovizinę suknelę kūrė mados namų „Mas 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė. Vilkėdama šį talismanu tapusį drabužį dainininkė dalyvavo ir nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

Kai atėjo metas priimti sprendimą dėl įvaizdžio didžiojoje „Eurovizijoje“ Turine, Monikai Liu abejonių nekilo – ji suknelės nutarė nekeisti.

Beje, kaip spaudos konferencijoje yra pasakojusi atlikėja, šio drabužio medžiaga yra iš Italijos, kur ir vyksta dainų konkursas.

Primename, kad antradienio vakarą praūžė pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Jame paaiškėjo dešimt laimingųjų, patekusių į šeštadienį vyksiantį finalą. Tai – Šveicarija, Armėnija, Islandija, Lietuva, Portugalija, Norvegija, Graikija, Ukraina, Moldova, Nyderlandai.

Monika Liu spaudos konferencijoje po „Eurovizijos“ pusfinalio (11 nuotr.)
+5