Montvydų laisvalaikis Stokholme: Donatas-špinatas ir dukros Adelės linksmybės – žiūrėkite vaizdo įrašą

Donato Montvydo pasivaikščiojimo su šeima akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Donato Montvydo pasivaikščiojimo su šeima akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-13 12:36
AA

Išvydęs į Stokholmą atvykusias mylimas žmoną Veroniką ir dukrelę Adelę, Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas nušvito: ištisą savaitę Švedijoje jis leido be artimųjų, ir šeimos pasirodymo laukė itin nekantriai. Užtat vos sulaukęs tučtuojau visą dėmesį skyrė joms: drauge su žmona ir dukrele antradienio popietę nuskubėjo į Astridos Lindgren muziejų.

D.Montvydo žmona Veronika ir pustrečių metukų dukrelė Adelė į Stokholmą atvyko vėlyvą pirmadienio vakarą.

Iš Vilniaus į Švediją mama su dukra atvyko tiesioginiu reisu, Žmonės.lt Veronika pasakojo, kad skrydis praėjo sklandžiai: kelionė trumpa, o mažylė Adelė prie lėktuvų jau pratusi – anksčiau tris kartus buvo šitaip keliavusi.

Tiesa apsilankymas Stokholme Veronikai ir Adelei – pirmasis gyvenime. Anksčiau jų keliai čia vis neatvesdavo... O dabar kito kelio, kaip tik atvykti palaikyti mylimo vyro, nebuvo.

D.Montvydas šeimą pasitiko su plačia šypsena veide: švelniai bendravo su žmona, tučtuojau glėbin paėmė dukrą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į „Eurovizijos“ finalą patekęs Donatas Montvydas: „Viskas, ko norėčiau, tai kad tauta manimi didžiuotųsi“

Donato Montvydo pasivaikščiojimo su šeima akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Rytą jaukiai papusryčiavusi viešbučio kavinėje Montvydų šeimyna nuskubėjo pasimėgauti vienas kitu: drauge patraukė rašytojos Astridos Lindgren muziejaus link.

Šį muziejų pasirinko neatsitiktinai: tėtis ir mama norėjo, kad mažoji Adelė puikiai praleistų laiką, o šis muziejus tam – bene geriausias, mat skirtas vaikams.

Nuo viešbučio iki muziejaus šeimyna nutarė eiti pėsčiomis. Donatas ir Veronika pakaitomis stūmė miegančios Adelės vežimėlį, o šiai pabudus netruko pasiimti mergytės į glėbį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Donato Montvydo dainą „Eurovizijoje“ į gestų kalbą išvertusi lietuvė tapo interneto sensacija

Donato Montvydo pasivaikščiojimo su šeima akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Donatas – špinatas“, – juokėsi mažylė, besidžiaugdama pagaliau ir vėl susitikusi tėtį. V.Montvydienė Žmonės.lt netruko paaiškinti: „Kažkada aš taip garsiai pasakiau, ir prilipo.“

Keliaudama muziejaus link Veronika Žmonės.lt pasakojo visai nesijaudinanti dėl D.Montvydo pasirodymo „Eurovizijos“ scenoje. „Šįmet esame ramūs, viskam jau pasiruošta, viskas padaryta.“

O ir savaitė be Donato Vilniuje jai nebuvo sudėtinga – daug dirbantis atlikėjas namuose, anot žmonos, tikrai retas svečias, taigi perdėm didelio skirtumo nepasijautė. Juolab kad Donatas niekada nepamiršta paskambinti.

„Noriu, kad šeima čia gerai praleistų laiką, kad pamatytų Stokholmą. Galbūt dukrytė nueis į atrakcionų parką. Galbūt ji pamatys „Eurovizijos“ užkulisius.

Donato Montvydo pasivaikščiojimo su šeima akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Noriu pasistengti dėl šeimos, kad ji atsipalaiduotų. Nenoriu, kad jie jaustų stresą“, – Žmonės.lt sakė Donatas Montvydas.

Karštą laisvą dieną D.Montvydas pamalonino šeimą nupirkdamas jai ledų. „Adele, gal jau duosi tėčiui ledų?“ – klausė D.Montvydas mažylės abejodamas, ar ji pajėgs suvalgyti viską. Tačiau abejonės pasirodė nereikalingos: nejau dukra atsisakys šokoladinių ledų?

„Prašau“, – davusi mamai vaflio gabalėlį šypsojosi Adelė. D.Montvydas šypsodamasis pasakojo, kad mandagumo dukrą moko nuo mažens.

Donato Montvydo pasivaikščiojimo su šeima akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Pirmiausia ją išmokėme pasakyti „ačiū“, „prašau“ ir „atsiprašau“. Šie žodžiai visuomenėje skamba labai retai, kiti juos išgirdę net nustemba“, – kalbėjo jis.

O suvalgiusi ledus laiminga šeima patraukė muziejaus įėjimo link. Tiesa, čia D.Montvydą pasitiko netikėta staigmena: jį pažinę vietiniai vaikai tučtuojau ėmė prašyti pabendrauti, kartu nusifotografuoti.

Mažiesiems gerbėjams D.Montvydas nebuvo abejingas: noriai pozavo kartu, pasakojo apie būsimą pasirodymą „Eurovizijoje“, vėliau „susidraugavo“ „Instagram“ tinkle.

Astridos Lindgren muziejuje D.Montvydas toliau rodėsi kaip mylintis, rūpestingas, pasiaukojantis tėvas. Kartu su dukrele jis noriai lakstė žaidimų aikštelėje, kiek tik Adelė norėjo, tiek kėlė ją ant čiuožyklos.

O vėliau drauge su Veronika ir dukra leidosi į pagrindinę muziejaus siūlomą pramogą: traukinuką, kuriuo važiuodami klausėsi audio pasakos ir apžiūrinėjo itin kruopščiai vaikams parengtą pasakišką ekspoziciją.

„Mamyte, kur tu eini?“ – taip į žmoną Veroniką D.Montvydas ekskursijos metu kreipėsi nesyk. Save „tėčiu“ taip pat vadino su džiaugsmu, pasididžiavimu.

Donato Montvydo pasivaikščiojimo su šeima akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tėviškas D.Montvydo rūpestis skleidėsi ne tik jam sekant paskui mažylę Adelę, bet ir bendraujant su kitais vaikais.

Kai būrys pradinukų muziejuje jį ir vėl pažino, Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ vėlei leidosi į draugystę: paprašytas parodė savo eurovizinės dainos vaizdo klipą, pasakojo mažyliams, kad jis buvo filmuotas Švedijoje, vėl noriai pozavo asmenukėse.

„Na, manau, kokius pora papildomų balsų uždirbau“, – galiausiai ištrūkęs iš būrio vaikų glėbio juokėsi D.Montvydas. Žmoną ir dukrą jis išsivedė pirkti saldainių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Eurovizijos laiko mašina. Įveskite savo gimimo datą ir keliaukite laiku!