„Moterys meluoja geriau“ aktorė J.Nemanytė – apie persirgtą žvaigždžių ligą ir pažintį su mylimuoju

Justina Nemanytė / D.Matvejevo ir Lino Žukausko nuotr.
Justina Nemanytė / D.Matvejevo ir Lino Žukausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-04 17:30
AA

​​​​​​​Pramogų pasaulis įtraukia greitai ir visu pajėgumu – ne vienas dėl to suserga žvaigždžių liga. Ir nors įprastai esame linkę galvoti, kad tai atneša tik neigiamus dalykus, žinoma aktorė Justina Nemanytė teigia kitaip. Ji atskleidė ne tik tai, ką suprato persirgusi žvaigždžių liga, bet papasakojo ir apie filmavimų užkulisius, prabilo apie savo vaidmenį seriale „Moterys meluoja geriau“ bei prisiminė pažinties su mylimuoju istoriją.

Anot Justinos, aktoriai labai dažnai susiduria su žiūrovams nematomais iššūkiais, o apie vieną iš jų ji papasakojo ir laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

„Dar studijų laikais reikėjo filmuoti sceną lediniame upelyje. Tuo metu buvo ankstyvas pavasaris ir upelyje buvo minusinė temperatūra. Įlipimas į vandenį buvo tikrai siaubingas...“ – baisiausią vaidmenį prisiminė Justina.

Justina Nemanytė / TV3 nuotr.

Tačiau ne visi vaidmenys kelia fizinius išbandymus – pasitaiko ir su tuo visai nesusijusių. Laidoje atskleista, kokiuose filmuose greitai bus galima išvysti Justiną, bei kaip seriale „Moterys meluoja geriau“ jai sekasi įsikūnyti į gausybę gyvenimiškos patirties turintį personažą – Solveigą.

„Įsijausti į Solveigą man nėra lengva, tačiau labai padeda draugės ir jų problemos, gyvenimiška patirtis. Taip pat padeda ir mano asmeninė patirtis bei gana chaotiškas gyvenimo būdas“, – atviravo ji.

Daugybė vaidmenų įvairiuose serialuose, kino filmuose ir spektakliuose anksčiau aktorei buvo apsukę galvą – Justina pripažino persirgusi žvaigždžių liga. Vis dėlto kaip greitai susirgo, taip greitai aktorė nuo to buvo priversta ir pasveikti.

„Vieną kartą repetavau spektaklį su režisieriumi. Buvau įsitikinusi, kad sceną atlieku puikiai, tačiau jis tada man davė šūsnį pastabų... Tuo metu supratau, kiek daug dar nežinau, kiek daug dar reikia mokytis“, – šyptelėjo pašnekovė.

Justina Nemanytė / TV3 nuotr.

Gerai žinoma aktorė atvirai papasakojo ir apie savo širdies draugą – laidų vedėją Igną Grinevičių. Nors pirmasis pokalbis buvo nemalonus, Justiną sužavėjo Igno pasitikėjimas savimi. Justina laidoje prasitarė, kur susipažino su mylimuoju, ir kokio netikėto klausimo tąkart iš jo sulaukė.

„Jis mane užkalbino, nes tuo metu žiūrėjo serialą „Prakeikti“, kuriame aš vaidinau. Ignui gal tai ir buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, bet man – ne“, – juokavo Justina.

Nekalti pasikalbėjimai apie serialus nuvedė porą į pokalbius apie gyvenimą. Anot Justinos, daugiau nei 3 metus trunkančią meilę lemia abipusis smalsumas ir žingeidumas. Aktorė įsitikinusi, kad tiek Ignas, tiek ji pati – įdomios asmenybės.

Po atviro pokalbio, laidos vedėja Kristina Rimienė Justiną pakvietė pasiruošti „Pyragų dienai“. Jos metu žmonės raginami iškepti po pyragą, jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendraminčiams – kitiems geros valioms žmonėms – o surinktas lėšas paaukoti sunkiai sergantiems „Išsipildymo akcijos“ vaikams.

Kristina savo laidos viešnią nuspręndė nustebinti burnoje tirpstančiu obuolių pyragu. O artėjančios „Pyragų dienos“ proga, savo firminiu desertu laidos vedėja pavaišino tiek Justiną, tiek ir visą „Domino“ teatro kolektyvą.

„Floristiniame deserte“ – minimalistinė, tačiau akį traukianti kompozicija

Antroje laidos dalyje žiūrovai sužinojo, kaip sukurti minimalistinę kompoziciją panaudojant vos du žiedus. Žiūrovų pamėgtoje rubrikoje „Floristinis desertas“ floristikos dizainerė K.Rimienė parodė dar nerodytas technikas.

„Daug žinių, technikos, išmanymo, pastangų ir laiko dažniausiu atveju reikalauja būtent minimalistinės kompozicijos, nes jose kiekvienas žiedas turi turėti pasmingą savo vietą“, – pasakojo floristikos ekspertė Kristina.

Laidoje parodyta, kaip iš vielučių popieriuje sukurti išvaizdų ir praktišką kompozicijos karkasą bei kokie vielučių pynimo būdai padeda stabiliai įtvirtinti norimą konstrukciją.

Savo vietą kompozicijoje surado ir dekoratyvinė užuolaida iš bergraso žalumos, o vandens šaltinio funkciją šį kartą atliko kolbelės. Pastarosios ne tik puikiai atrodo, bet ir yra lengvai pritvirtinamos.

Laida „Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3.