N.Bunkė – apie „užblokuotą“ V.Siegel ir priežastį, kodėl po vestuvių nepasikeitė pavardės

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus / Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė, verslininkė Natalija Bunkė jau kone du dešimtmečius išlieka viena labiausiai aptarinėjamų pramogų pasaulio moterų. Jos kasdienybę seka tūkstančiai, tad nieko keisto, kad net smulkiausios gyvenimo detalės sulaukia milžiniško dėmesio. Šįkart atlikėja atvirai papasakojo apie santykius su buvusių sutuoktinių mylimosiomis ir atsakė į klausimą, kodėl po trečiųjų vestuvių nepasirinko vyro pavardės.

Svečiuodamasi Delfi TV laidoje „Nepatogūs klausimai“ su Rolandu Mackevičiumi, N.Bunkė be užuolankų atsakinėjo į gerbėjų klausimus. Praėjusių metų vasarą vestuves su mylimuoju Edgaru Eidėjumi atšokusi Natalija Bunkė sakė, kad klausimas, kodėl po santuokos ceremonijos nepasirinko sutuoktinio pavardės, yra dažnas. Šiandien Natalija sako, kad toks sprendimas buvo priimtas abiejų sprendimu, apsvarsčius visas detales.

„Mano šeima yra ir mano sūnus. Be to, man svarbu ir susikurtas prekinis ženklas, nejaugi dabar vėl viską keisti? Juolab, kad Edgaras tam neprieštarauja, jog aš vadinčiausi Bunke. Ir dėl sūnaus, ir dėl kitų dalykų. Jam klausimų dėl to nekyla. Taip paprasčiau. Kam viską vėl keisti? Jau ir taip ne kartą keičiau. Mes kažkaip visi taip nusprendėme ir taip palikome. Žinoma, kad kalbant apie vestuves jo klausiau apie savo pavardę. Jis sakė, kad viskas priklauso nuo mano pasirinkimo. Žinoma, kad aš galėjau pasirinkti pavardę su brūkšneliu, bet aš pasirašinėju dokumentus, tad ją prirašyti būtų papildomas darbas. Ar čia problema? Aš problemos nematau. Man atrodo, kad žmonėms čia didesnė problema, nei man“, – laidoje kalbėjo dainininkė.

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus / Tomo Kaunecko ir asmeninio albumo nuotr.

N.Bunkė atvirai prakalbo ir apie santykius su kitomis žinomomis Lietuvos moterimis – buvusia Danieliaus Bunkaus mylimąja, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel ir verslininke Simona Lipne. Ne kartą kalbėta, kad N.Bunkės ir V.Siegel bei S.Lipnės santykiai nėra rožėmis kloti, o ir pati Natalija patvirtino, kad socialiniuose tinkluose minėtas moteris yra užblokavusi.

„Esu instagrame užblokavusi, bet tai įvyko dėl to, kad kažko nenori stebėti, kažko nenori matyti, kažkur tau susikerta keliai. Tačiau su V.Siegel mes neseniai kalbėjomės, tai viskas gerai, nesu piktas žmogus. Aš esu taikus žmogus. Nei ant vienos jokio pykčio nelaikau.

Pasakysiu paprastai, Viktorija man yra nerealiai protinga mergina. Net aš negaliu padaryti tokios apyvartos, kokią padaro ji. Afigienai ir taškas. Nerealu. Simona turi daug kompleksų, labai linkiu su jais gyvenime susitvarkyti. Tikrai abiems linkiu sėkmės. Aš neturiu jokio pykčio, aš darau savo darbus ir nesidairau aplinkui. Mes visos tą darome afigienai ir viskas tuo pasakyta. Neturiu, ką pasakyti blogo. Galiu turėti požiūrį apie vieną ar kitą veiksmą, bet jei imi visumą, jos abi yra nerealios. Pažiūrėk į Viktoriją, kaip ji sugebėjo, draugaudama su Danieliumi, išsukti verslą iki multimilijoninio. Man taip tikrai nepavyksta, aš taip gal ir nesistengiu, bet ji varo nerealiai. Matyt, irgi geras jos duetas su Laurynu, čia svarbu geras duetas, nes, ko gero, jis irgi sugeba ją sugerti, nes ji irgi geras degtukas“, – Delfi TV laidoje kalbėjo N.Bunkė.

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus / T.Biliūno nuotr.

Be jokios abejonės, kalbant apie pramogų pasaulio moteris, Natalija sulaukė klausimo ir apie savo santykius su buvusio sutuoktinio Deivydo Zvonkaus meile atlikėja Katažina Zvonkuviene. Paklausta, kodėl žinomos moterys nebebendrauja, N.Bunkė teigė, kad viskas įvyko natūraliai – iširus grupei „Pop ladies“.

„Išsiskyrė grupė, taip išsiskyrė ir keliai, mūsų požiūriai. Mes esame truputį skirtingi žmonės. Galų gale, ir ji sukūrė šeimą, atsirado vaikai, ir laiko ne tiek buvo, mažai bendrų interesų. Ji yra puiki moteris, gera draugė, ji yra labai draugiška. Bet tiesiog taip nutinka, kad atsiranda nauji draugai, kitas žmonių ratas, Liepa prie jo kažkaip prisijungė, Katažina yra šiek tiek toliau. Bet nėra jokių pykčių ar asmeniškumų. Jei ir pradžioje to buvo, gyvenimas ir laikas viską išgydo. Be to, pakviečiau ją į savo koncertą. Myliu žmones, kurie mano gyvenimo kelyje atsirado ir padarė didelį pėdsaką, dėl to, matyt, tokia esu dabar“, – laidoje „Nepatogūs klausimai“ kalbėjo N.Bunkė.

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus (39 nuotr.)
+33

Skaitykite daugiau