N.Bunkės šventėje – išskirtinis dėmesys dekoracijoms: karūnos imitacijos ir apie 3000 gėlių žiedų

Natalijos Bunkės gimtadienio akimirkos / Mindaugo Ažušilio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Savaitgalį su trenksmu paminėtas žinomos atlikėjos Natalijos Bunkės jubiliejus nuspalvino visus socialinius tinklus. Šventės svečiai vienas per kitą dalijosi kadrais su įspūdingomis šventės dekoracijomis. Nepaprastą atmosferą šventei sukūrusi dekoratorė Ramunė Lapienienė sutiko atskleisti, kiek kainuoja išskirtinės šventės ir kokių pageidavimų išgirsta iš žinomų žmonių.

Vizitinė kortelė – išskirtinumas

Daugiau kaip dešimtmetį su vestuvių ir švenčių dekoravimu dirbanti Ramunė Lapienienė sako, kad kiekviena šventė yra tarsi naujas kūrybos procesas, rašoma pranešime spaudai.

40-mečio švente neseniai mėgavosi žinoma atlikėja N.Bunkė, kurios jubiliejaus dekoras buvo patikėtas R.Lapienienės komandai. Prabangus dekoras buvo sukurtas auksinės, violetinės ir rožinės spalvos atspalviais, ant šventės stalų puikavosi įvairių dydžių vazos su daugybe didesnių ir mažesnių gėlių puokščių. Iš viso dekoruojant šventę buvo panaudota apie 3000 gėlių žiedų. Akį traukiančiu akcentu tapo virš stalų pakabinti specialiai šiai šventei atkeliavę sietynai su rožinės spalvos smilgomis.Tai – karūnos imitacijos, primenančios, kad šiandien čia – tikros karalienės šventė.

Natalijos Bunkės gimtadienio akimirka / Mindaugo Ažušilio nuotr.

Paklausta apie pasiruošimą N.Bunkės šventei, R.Lapienienė atskleidė, kad pati jubiliatė neturėjo didelių ar sunkiai įgyvendinamų pageidavimų.

„Jos prašymas buvo labai paprastas – padaryti gražią šventę. Todėl kuriant visą dekorą, pasitikėjau savo nuojauta. Norėjau, kad jis tiktų Natalijos asmenybei. Ji yra labai nuoširdi ir draugiška, tačiau tuo pačiu yra ryški, unikali asmenybė ir tikra karalienė. Todėl norėjosi drąsaus, ryškaus ir kiek ekstravagantiško dekoro. O kai jubiliatė pasirodė tarpduryje vilkėdama ryškiai rožinę palaidinę, drąsus šventės dekoras idealiai „suskambėjo“ su pačios Natalijos įvaizdžiu.

Galiu drąsiai sakyti, kad viskas puikiai pavyko! Man svarbu, kad dekoras patiktų ne tik užsakovui, bet ir man. Pavyzdžiui, Natalija šventėje norėjo ir mėlynos spalvos, bet ji man „nesuderėjo“ prie planuojamų sprendimų. Prisipažinsiu, šiek tiek bijojau, bet surizikavau ir neįdėjau mėlynos. Džiaugiuosi, kad Natalija pasitikėjo manimi ir liko patenkinta rezultatu“, – pasakoja R.Lapienienė.

Jau ruošia šventę O.Pikul

Tai ne vienintelis Ramunės darbas puošiant šventes žinomiems žmonėms. 2021 m. ji dekoravo vieno žinomiausių krepšininkų, Sauliaus Štombergo vestuves. Jose prabangus dekoras buvo kurtas baltos, auksinės ir pastelinės rausvos spalvos akcentais bei gyvomis gėlėmis. Net saldus stalas, išdėliotas ant aukštų auksinės spalvos cilindrinių pakilų, atrodė kaip atskiras meno kūrinys.

Natalijos Bunkės gimtadienio akimirka / Mindaugo Ažušilio nuotr.

Šiuo metu R.Lapienienė rengia ir dar vieną nepaprastą dekorą, kuris papuoš vizažo meistrės ir atlikėjos Okasnos Pikul šventę. Paklausta, ar sudėtinga dirbti su žinomais žmonėmis, Ramunė sako, kad per daug reiklios ir arogantiškos įžymybės – mitas.

„Bent man tokių savo darbe dar neteko sutikti. Dabar ruošiame O.Pikul šventę, kuri bus nepaprasta visomis prasmėmis. Tai bus išskirtinis dekoras unikalioje, visiškai neseniai duris atvėrusioje erdvėje renginiams. Šventės tema, kurios dar negaliu atskleisti, bus tikra vakaro vinis. Galiu pasidžiaugti, kad su Oksana bendraujame labai draugiškai, tai viena maloniausių mano sutiktų klienčių. Man labai svarbu bendravimas su klientu, pasitikėjimas, nes tai padeda priimti geriausius sprendimus arba laiku perplanuoti, jeigu nutiko nenumatytos situacijos“, – sako R.Lapienienė.

Ji atskleidė ir artimiausius planus – tai ne tik dekoracijos, bet ir dviejų Valentino dienai skirtų švenčių organizavimas, kuriose – žinomo atlikėjo, Gabrieliaus Vagelio pasirodymai.

Atskleidė švenčių biudžetą

Ramunė sako, kad šiandien išskirtinių švenčių nori ne tik žinomi žmonės. Vis dažniau originalių sprendimų, netikėtų vietų šventėms ir, žinoma, niekur nematytų dekoro derinių nori visi švenčių užsakovai. Dekoratorė sako, kad išskirtinumas yra populiariausia pastarųjų metų tendencija. Paklausta, kiek kainuoja iš tiesų išskirtinė šventė, dekoratorė atskleidžia, kad suma – keturženklė.

„O galutinė kaina priklauso nuo kliento pegeidavimų: kiek skirtingų elementų reikės, kokios medžiagos bus naudojamos, kiek ir kokių gėlių bus, ar bus reikalingi prie dekoro derantys desertai, šventės spauda, kiti sprendimai.

Šiame darbe svarbiausia – kokybė. Ją galima pasiekti tik turint profesionalią ir subalansuotą komandą. Visuomet kartoju ir kartosiu, kad jeigu nori eiti greitai, eik vienas, bet jeigu nori eiti toli, eik kartu su komandai“, – sako R.Lapienienė.

Natalijos Bunkės 40-asis gimtadienis Krikštėnų dvare (52 nuotr.)
+46
Skaitykite daugiau