M.A.M.A sceną įkaitino seksualus N.Bunkės šou su ispanų šokėjais: šėlo visa „Žalgirio“ arena

Natalija Bunkė M.A.M.A 2022 apdovanojimuose / E.Ovčarenko ir T.Biliūno nuotr.
Natalija Bunkė M.A.M.A 2022 apdovanojimuose / E.Ovčarenko ir T.Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-27 22:54
AA

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vykę muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 negailėjo nei intrigų, nei staigmenų, nei įspūdingų pasirodymų. Seksualiausią iš jų surengė scenos diva Natalija Bunkė – aistringas šou su ispanų šokėjais kaip reikiant įkaitino tūkstantinę publiką.

Dainininkės Natalijos Bunkės pasirodymas buvo viena iš M.A.M.A 2022 šou vinių. Dvyliktą kartą vykusiuose apdovanojimuose ji pasirodė su „Tina Dance“ merginomis ir kviestiniais šokėjais iš Ispanijos. Iš viso ant M.A.M.A scenos su N.Bunke pasirodė 14 žmonių. Tarptautinė kompanija užvedė publiką – per pasirodymą šėlo visa „Žalgirio“ arena.

M.A.M.A 2022 apdovanojimų akimirkos / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
M.A.M.A 2022 apdovanojimų akimirkos / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Karštuosius šokėjus Madride atrado „Tina Dance“ vadovė Kristina Navickaitė. „Tie vaikinai yra gerai žinomi, juos vertina ir kviečiasi Ispanijos muzikos pasaulio garsenybės, taip pat ir „Eurovizijos“ žvaigždės“, – tikino Natalija Bunkė, su šokėjais iš Ispanijos žengusi ir M.A.M.A raudonuoju kilimu.

Aistringą N.Bunkės kolektyvo pasirodymą kūrė choreografė Birutė Grikpėdytė. Prieš šou dainininkė džiaugėsi, kad jos numeris alsuos aistra, kurios Lietuvoje esama kiek mažiau nei Europos pietuose.

Natalija Bunkė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

„Ispanai vaikinai tikrai turėtų pakaitinti lietuvaičių kraują, nes scenoje elgiasi truputį kitaip nei mūsiškiai šokėjai. Be to, mano biudžete nėra numatyta eilutė drabužiams: kostiumai bus šykštūs, nes noriu, kad būtų, kur akis paganyti. Aš ant scenos su ispanų šokėjais pasirodysiu glaudžiai. Neabejoju, kad didžioji dalis merginų norės būti mano vietoje,“ – juokdamasi intrigavo Natalija.

Šiais metais jos ir Remio Retro daina „Panelė iš Kauno rajono“ pretendavo į M.A.M.A 2022 metų kūrinio nominaciją.

„Nepaprastai pasiteisino idėja šį gabalą įrašyti su Remiu. Nors esame iš skirtingų kartų, puikiai sutariame, lengvai randame bendrą kalbą, – sakė Natalija. – Jautėme, kad bus gerai, bet kad šitaip gerai – net nesitikėjome. Aš matau, kad dabartinė kūdikių karta auga su „Panele iš Kauno rajono“, o kai pagalvoju, kiek kartų jau užaugo su šia daina, man labai smagu. Yra žmonių, kuriems ši daina nepatinka, bet abejingų jai nelieka: visi girdėjo, žino. „Youtube“ jos perklausos artėja prie ketvirto milijono.“

M.A.M.A raudonuoju kilimu su šokėjais iš Madrido žengusi N.Bunkė dėmesį kaustė ir savo apranga. Visų pirma, portalui Žmonės.lt Natalija pakomentavo, kas ją papuošė.

„Mane aprengė Airida Skrickienė. Ją labai myliu ir dažnai renkuosi jos drabužius, esu labai patenkinta“, – sakė N.Bunkė.

Paklausta, ar blizgučių galybė ant suknelės yra susijusi su panele, verta milijono, Natalija nedrįso taip teigti. „Pritaikėme tą įvaizdį, nes tokia proga. Airida gavo užduotį ir ją išpildė“, – šypsodamasi ir per daug nesiplėsdama tikino ji.

Penktadienio vakarą atlikėja žengė į sceną ir nustebino savo pasirodymu. Kartu su Natalija – ir dėmesį traukiantys šokėjai.

„Pamatysite, pasirodymas bus puikus, bet svarbiausia nenukristi nuo scenos. Su manimi – šokėjai iš Madrido. Tina buvo viename šou, juos pamatė, instagramas visagalis, beje, susisiekė su jais ir dabar jie Lietuvoje. Tiek šiame šou, tiek „Verta milijono“ koncerte“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Natalija.

Edgaras Eidėjus ir Natalija Bunkė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Prieš savo didįjį šou „Verta milijono“ ji jaučia didelę atsakomybę ir, kaip teigė, yra labai baisu, nes visi bilietai jau išparduoti, tad belieka tikėtis, kad viskas būtų gerai.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai – galerijoje:

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374

Šiemet įspūdingą ceremoniją buvo patikėta vesti aktoriui Mantui Stonkui ir muzikantui Jonui Nainiui. Kauno „Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimuose pasirodys ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monique ir kiti. Dauguma šių vardų buvo minimi ir M.A.M.A nominacijose.

Apdovanojimų galerija:

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237