N.Cage'o sūnus sumušė motiną ir slapstosi nuo policijos: sužalotą veidą moteris slėpė po makiažu

Nicolas Cage'as, Westonas Cage'as, Christina Fulton / Vida Press nuotr.
Nicolas Cage'as, Westonas Cage'as, Christina Fulton / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-09 11:58
AA

33 metų Westonas Cage'as, vyriausias amerikiečių aktoriaus Nicolo Cage'o sūnus, įtariamas savo motinos, aktorės Christina Fulton, sumušimu. Vyras šiuo metu ieškomas.

Pasak tmz.com, muštynės įvyko balandžio 28 d. Los Andželo apylinkėse. Žodinis sūnaus ir motinos konfliktas peraugo į fizinį smurtą. Viskas baigėsi tuo, kad į namus, kuriuose vyko konfliktas, buvo iškviesta greitoji pagalba, tačiau moteris atsisakė vykti į ligoninę.

Kai policija atvyko į įvykio vietą, Westonas jau buvo dingęs. Teisėsauga sprendžia, ar šis atvejis bus laikomas nusikaltimu.

Nicolas Cage'as ir Christina Fulton jaunystėje / Vida Press nuotr.

Pasak užsienio žiniasklaidos, Christina bandė paguosti emocinių problemų turintį sūnų. Motina neigia, kad jie susipyko, ir paprašė laikytis konfidencialumo.

Po incidento paparacai pastebėjo Christina Fulton gatvėje, kai ji bandė susimokėti prie automobilių parkavimo automato. Po kaire moters akimi buvo matyti sumušimas, o ant veido buvusios mėlynės – paslėptos po makiažu.

Christina Fulton, Westonas Cage'as / Vida Press nuotr.

Westonas anksčiau turėjo psichikos sveikatos problemų. 2011 m. po smurtinio incidento Los Andžele jis buvo paguldytas į psichiatrijos ligoninę.

Tuo metu Christina tikino, kad dėl to kaltas jos buvęs vyras Nicolas Cage'as.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba
Jei reikia pagalbos vaiko teisių klausimais
Skambinkite pagalbos telefonu 8 800 10 800 arba rašykite žinutę Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pokalbių laukelyje „Pasikalbėkime“. Pranešti apie pažeidimą galima vaiko teisių apsaugos skyriuose, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje, arba skambinti telefonu 112.