N.Portman sutuoktinis kaltinamas neištikimybe: tariama meilužė – G.Thunberg 25-erių bičiulė

Natalie Portman, Benjaminas Millepiedas, Camille Étienne / „Scanpix“ ir Vida Press nuotr.
Natalie Portman, Benjaminas Millepiedas, Camille Étienne / „Scanpix“ ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-03 10:05
AA

Aktorės Natalie Portman (41) ir jos sutuoktinio baleto šokėjo Benjamino Millepiedo (45) santuoką drebina neištikimybės skandalas. Teigiama, kad Holivudo žvaigždės vyras buvo užmezgęs romaną su 25-erių klimato aktyviste.

Teigiama, kad 2012-aisiais susituokusių Natalie Portman ir Benjamino Millepiedo santuoką krizė buvo ištikusi ir pernai, tačiau tuomet sutuoktiniams tuomet pavyko išspręsti savo santykių problemas.

Visgi dabar iškilo nauji faktai – įtariama, kad baleto šokėjas savo žmonai buvo neištikimas, praneša pagesix.com.

Benjaminas Millepiedas, Natalie Portman / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Viešumoje pasirodžiusios nuotraukos iš Prancūzijos atskleidė, kad buvęs Niujorko baleto primarijus laiką leido su žavinga klimato aktyviste Camille Étienne. Jai – 25-eri.

Visgi porai artimas šaltinis portalą „Page Six“ patikino, kad sutuoktiniai skirtis neskuba: „Jie neišsiskyrė ir bando viską išspręsti. Benas daro viską, ką gali, kad Natalie jam atleistų. Jis myli ją ir jų šeimą.“

Priduriama, kad pati N.Portman „šiuo metu daugiausia dėmesio skiria vaikų apsaugai“.

Kalbos apie tai, kad sutuoktiniai išgyvena ne pačius lengviausius laikus, pasklido, kai Kanų kino festivalyje vyko filmo „May December“, kuriame vaidina Natalie, premjera. Tuo metu Prancūzijos Rivjeroje šalia aktorės nebuvo matyti jos sutuoktinio. Tiesa, vėliau pora buvo užfiksuota Paryžiuje.

Tačiau netrukus prancūzų leidinys „Voici“ paskelbė, kad B.Millepiedas prieš kurį laiką susitikinėjo su C.Étienne.

„Kovo pradžioje „Žvaigždžių karų“ sagos žvaigždė sužinojo, kad jos vyras užmezgė romaną su jauna moterimi“, – teigta žurnale.

Camille Étienne / Vida Press nuotr.

C.Étienne – klimato aktyvistė, Gretos Thunberg bičiulė. Keletą trumpetražių filmų sukūrusią ir knygą išleidusią moterį prancūzų leidinys „Vanity Fair“ įvardijo kaip vieną iš 50 prancūzių, 2022-aisiais dariusių didelę įtaką.

Žmonės.lt primena, kad N.Portman ir B.Millepiedas susipažino 2009 metais, „Oskarą“ pelniusio filmo „Juodoji gulbė“, kuriam Benjaminas sukūrė choreografiją, filmavimo aikštelėje.

Jie susižadėjo 2010 m., o 2012 m. susituokė Kalifornijoje. Pora augina sūnų Alephą ir dukrą Amalią.