Natalija Bunkė – apie penkis automobilius, greičio baimę ir važiavimą lenktynių trasa

Natalija Bunkė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė
Šaltinis: 15min
AA

Šeštadienį Palangoje buvo daug garso ir automobilių, nes vyko tradicinės „Aurum 1006 km lenktynės“. Į jas atvyko ir Natalija Bunkė su Edgaru Eidėjumi. Ji prisiminė, kaip kartą teko pravažiuoti trasa ir atskleidė, jog dabar tokiai avantiūrai nebesiryžtų.

Natalija Bunkė, kaip atskleidė 15min, per gyvenimą yra pakeitusi apie penkis automobilius.

„Sunku dabar suskaičiuoti, bet nesu tokia, kad labai juos kaitaliočiau. Be to, paskutiniu metu praktiškai nevairuoju, viskas palikta vyro jurisdikcijai. Jis sprendžia, kokį automobilį nori vairuoti, aš stengiuosi kaip ponia sėdėti keleivio vietoje“, – pasakojo N.Bunkė 15min.

Žinomi žmonės Aurum 1006 km lenktynėse / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Nors ir lenktynėse ji yra dažnas svečias, tačiau tikino, jog greičio nemėgsta. Natalija papasakojo, kaip jautėsi, kai kartą važiavo lentynių trasa.

„Greičio mėgėja nesu, tik, aišku, kažkada esu važiavusi, bet dabar jau nebenorėčiau. Matyt, tampu sėslesnė.

Kai važiavau trasoje, buvo baisu, pirmiausiai akyse pasirodė vaikas, klausiantis, ką tu darai, mama. Tai yra pavojingas sportas, tikrai.

Aš į tą sportą žiūrėjau kaip į fainą avantiūrą, galimybę, buvo įdomu, buvau jaunesnė. Dabar jau nesiryžčiau.”, – 15min sakė Natalija.

Paklausus, jei Edgaras sugalvotų užsiimti tokiu sportu, ar ji jį palaikytų, Natalija net nesuabejojus atsakė, jog tikrai taip.

Palangos lenktynėse N.Bunkė palaiko komandą, su kuria važiavo, jie iki šiol bendrauja. Šiam renginiui ji negaili gražių žodžių:

„Tai kitoks renginys. Jis – lyg vasaros tradicija dar nuo tų laikų, kai koncertuodavom. Šis renginys yra vienintelis tokio dydžio Lietuvoje“, – sakė ji.

„1006 km lenktynės“ prasidėjo ketvirtadienį. Itin lauktas lenktynių finišas pasiektas šeštadienio vakarą. Pirmasis finišo liniją kirto „Circle K – Lesta Racing Team“ ekipos lenktynininkas Julius Adomavičius.

Žinomi žmonės „Aurum 1006 km lenktynėse“ Palangoje (33 nuotr.)
+27
Aurum 1006 km powered by Hankook piešstartinė lenktynių rikiuotė (26 nuotr.)
+20
Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių akimirkos (74 nuotr.)
+68
Skaitykite daugiau