Natalija Bunkė demonstruos paauglystėje įgytus įgūdžius, kai turguje prekiavo avalyne

Natalija Bunkė / Video kadras
Natalija Bunkė / Video kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-13 11:45
AA

„Noriu parodyti, ką galiu sukurti“, – sakė dainininkė Natalija Bunkė. Jos gyvenime – naujas įvykis.

Kovo 16-19 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda „Namų pasaulis“. Čia atvykusieji galės susitikti ir susipažinti su dainininke, verslininke, interjero architektūros konsultante, namų dekoro ir dirbtinių gėlių kompozicijų kūrėja N.Bunke.

Nors parodos dalyvių registracija vyko prieš pusmetį, žinoma moteris parodoje dalyvauti nusprendė paskutinę akimirką ir šiuo metu deda daug pastangų, kad panorusiems susipažinti su garsenybe, jos stendas „Home Decor By Natalija Bunkė“ atrodytų įspūdingai ir nepriekaištingai.

Natalija Bunkė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Per dvi pastarasias dienas sugalvojau ir apsisprendžiau, kad noriu dalyvauti parodoje „Namų pasaulis“. Noriu parodyti, ką galiu sukurti, pademonstruoti savo galimybes šioje srityje“, – pasakojo N. Bunkė ir juokaudama paminėjo, kad jaučiasi nepraradusi paauglystėje įgytų įgūdžiu, kuomet drauge su šeimos nariai prekiavo avalyne turguje.

Parodoje Natalija ne tik demonstruos įspūdingas dirbtinių gėlių kompozicijas ir kvies jas įsigyti, bet visus norinčius konsultuos ir įvairiais interjero architektūros klausimais. N.Bunkė iki šiol kompozicijas pristatydavo tik internete, tačiau šįkart daugeliui jos gerbėjų bus puiki proga įvertinti žinomos moters kūrinius ir gyvai, išsirinkti sau labiausiai patinkantį.

„Pradėjusi kurti gėlių kompozicijas, neišvengiamai ėmiau galvoti, kaip šiuos kūrinius galima efektingai įkomponuoti gyvenamosiose ir viešose erdvėse, savo biure. Kompozicijų kūrimas atvedė ir prie idėjų, kaip susikurti ypatingą interjerą, kaip nustebinti. Natūraliai taip išėjo, kad dirbdama su gėlėmis, ėmiau galvoti, prie kokių audinių, spalvų, faktūrų, prie kokio stiliaus baldų jos geriausiai dera. Taip ir sukaupiau nemažai patirties, todėl savo įžvalgomis būtinai pasidalinsiu ir parodoje“, – kalbėjo verslininkė.

Natalija prisiminė, kaip kadaise paauglystėje prekiavo avalyne turguje ir tikino šių įgūdžių nepraradusi iki šiol. Anot verslininkės, ką išmokstame paauglystėje, kokius įgūdžius suformuoja tėvai, viso to ilgainiui pamiršti neįmanoma.

„Iš tiesų labai džiaugiuosi, kad tėvai įskiepijo verslumą, gebėjimą pamatyti dalykus, kuriuos kiti ne visuomet pastebi. Esu dėkinga savo tėvams už tai, nes, patikėkite, gyvenime tai labai padeda, o aš tai prisimenu kaskart imdamasi ko nors naujo. Galbūt dėl šios priežasties ir dėl to, kad visuomet įdedu labai daug darbo, atiduodu dalelę savęs, man sekasi“, – pasvarstė pašnekovė ir tuo pat metu paaiškino, kurioje vietoje bus galima rasti stendą „Home Decor By Natalija Bunkė“. Jį norintieji galės apžiūrėti iškart priešais pagrindinį įėjimą.

Tiesa, specialiai parodai N. Bunkės bičiulė Vilma, „Kai sena-virsta nauja“ komandos įkūrėja, kuri padeda naudotus baldus prikelti antram gyvenimui ir kuria baldus pagal pačios atlikėjos, savo bei užsakovų kurtus maketus, Natalijai paprašius pagalbos, neatsisakė padėti. Drauge su žinoma verslininke parodoje „Namų pasaulis“ dalyvaus ir ji pati. Moterys drauge dalins patarimus, kaip atnaujinti nusibodusį interjerą, bei kaip baldą atnaujinti ir pritaikyti jį įvairių stilių namuose.

„Labai kviečiu visus, kurie domisi interjero dekoravimo elementais, mano kuriamomis kompozicijomis ir interjerais, susipažinti. Aš pati dalyvausiu nuo parodos atidarymo iki uždarymo, stende būsiu visą laiką, pasakosiu besidomintiems apie tendencijas, gėlių komponavimo principus. Trumpai tariant, padėsiu žmonėms suprasti, kaip sukurti tai, kas džiugintų kasdien. Darbuojantis stende penktadienį, kovo 17-ą dieną man pagelbės ir sesuo Kristina“, – atskleidė N. Bunkė.