Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas „Žvaigždžių duetuose“ staiga šovė į lyderių pozicijas

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / TV Play nuotr.
Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / TV Play nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-18 23:13
AA

Sekmadienį LNK eteryje nugriaudėjęs „Žvaigždžių duetų“ išlikimo vakaras atnešė ne vieną staigmeną. Pradėjusią savaitę rezultatų lentelės dugne buvęs duetas – Natalija Bunkė ir netikėtai į ašaras puolęs aktorius Martynas Vaidotas – žiūrovų nuomone buvo geriausias. Pora ne tik išvengė iškritimo, bet ir užėmė antrąją vietą galutinėje rezultatų lentelėje.

Nors ir gaila, tačiau su projektu teko atsisveikinti ypač kūrybingam ir netikėtomis idėjomis stebinusiam duetui – atlikėjui Pauliui Sinkevičiui ir aktorei Gabrielei Malinauskaitei. Tiesa, šįkart mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas, tačiau dėl gerų praėjusios laidos rezultatų duetas galutinėje lentelėje užėmė penktą vietą.

Absoliučiais projekto lyderiais lieka Liepa Norkevičienė ir aktorius Simonas Storpirštis. Nors šįkart žiūrovai daugiau balsų skyrė N.Bunkei ir M.Vaidotui, tačiau tai nesutrukdė Liepai ir Simonui išsaugoti turimo atotrūkio nuo kitų porų.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas (10 nuotr.)
+4

Trečiąją vietą visose lentelėse užėmė Gabrielė Martirosianaitė ir Jurijus Veklenko – tokią vietą jiems skyrė žiūrovai, treti jie liko ir galutinėje įskaitoje.

Legendinis projektas „Žvaigždžių duetai“ jau persirito į antrąją pusę, ir duetai po truputį artėja prie didžiojo finalo. Tiesa, iš karto po jo LNK eteryje startuos visiškai naujas muzikinis projektas – nacionalinis antrininkų konkursas „Mes – vieno kraujo“, kurio nugalėtojui žadamas net 10 000 eurų prizinis fondas.

„Žvaigždžių duetų“ muzikinės kovos (90 nuotr.)
+84