Su Natalija Bunke „Žvaigždžių duetuose“ ant iškritimo ribos atsidūręs Martynas Vaidotas apsiašarojo

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / TV Play nuotr.
Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / TV Play nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-15 13:40
AA

Jaudulys, nerimas dėl galima iškritimo, o gal didelis spaudimas – tokie spėjimai sukosi galvose visų, kas stebėjo šio sekmadienio projekto „Žvaigždžių duetai“ filmavimą. Šiuos klausimus komisijai, laidos vedėjams ir visiems žiūrovams sukėlė ant iškritimo ribos balansuojančių Natalijos Bunkės ir aktoriaus Martyno Vaidoto pasirodymas.

Po praėjusios laidos N.Bunkė bei M.Vaidotas liko priešpaskutinėje vietoje, taigi šį sekmadienį – iškritimo vakarą – jų šansai palikti projektą tikrai dideli.

Pasirodęs paskutinis, duetas atliko legendinę dainą „Nidai“, tačiau pasirodymo metu visi negalėjo atplėšti akių nuo paklaikusio, tarsi isterijos apimto M.Vaidoto veido. Vėliau, klausydamas komisijos vertinimų, jaunasis aktorius atvirai puolė į ašaras.

„Buvo jau gal net per jautru, sakyčiau... Martynai, viskas gerai? Nes atrodė, kad siela paliko kūną“, – duetą po pasirodymo pasitiko laidos vedėja Inga Jankauskaitė.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / TV Play nuotr.

„Mes čia visi esame pasimetę“, – komisijos vardu pirmoji prabilo R.Ščiogolevaitė. Visgi į komisijos klausimus apie tai, kas jam nutiko, M.Vaidotas konkrečiai atsakyti negalėjo, tiesiog kartodamas, kad jam „viskas gerai“.

„Labai sunku komentuoti, nes tau viduje ši daina reiškia kažko tiek daug, ko aš nesuprantu“, – pasimetimo neslėpė ir Stano. „Aš labai jaudinausi, ir turbūt tai akivaizdu, ar ne?“ – bandė atsakyti M.Vaidotas. „Muzika visada turi nešti tą išgyvenimą, tiesiog šįkart aš nesuprantu, kodėl jis yra“, – situaciją aiškinosi, o gal ir dvejones dėl tokio netikėto ir atviro jausmų demonstravimo bandė išsklaidyti Stano.

„Buvo labai buvo sunku žiūrėti. Labai jautru, bet labai baisu. Natali, tu šiandien dainavai super. Martynas, nors ir su isterija, bet pabaigoje viskas baigėsi gerai“, – kalbėjo vienai laidai prie komisijos prisijungęs atlikėjas Kastyti Kerbedis.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / TV Play nuotr.

„Natalija yra labai gera verslininkė, ir aš nenustosiu to sakiusi, nes ji tobulai atlieka vadybinius ir kitokio pobūdžio reikaliukus muzikos versle“, – pridūrė ir Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, kuri, visgi, šįkart negailėjo komplimentų pačios N.Bunkės dainavimui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Natalija Bunkė prisipažino, kiek prašo už koncertą ir kiek už reklamą

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas (10 nuotr.)
+4