Natalija Bunkė ir Simona Nainė – apie „Niekšių“ planus, draugystę ir geriausius vakarėlius

Natalija Bunkė ir Simona Nainė / Eriko Ovčarenko ir socialinių tinklų nuotr.
Natalija Bunkė ir Simona Nainė / Eriko Ovčarenko ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-29 08:11
AA

Dainininkė Natalija Bunkė ir prekės ženklo „Nunu“ įkūrėja Simona Nainė – puikios draugės ir smagiausių vakarėlių kompanionės. Šią vasarą linksmybių, regis, joms taip pat netrūksta – viena kitą seka asmeninės šventė ir pasaulinių žvaigždžių koncertai, kurių jos stengiasi nepraleisti. N.Bunkė ir S.Nainė portalui Žmonės.lt pasakoja, kad net jei darbų gausa vienai ar kitai neleidžia kur nors sudalyvauti, artimas ryšys sukuria jausmą, kad draugė – šalia.

Šie metai Lietuvos muzikos pasauliui – ypatingi: kone kiekvieną savaitę didžiausiose šalies arenose ir koncertų salėse pasirodo pasaulinio lygio atlikėjai, kurie melomanus lepina garsiausiais hitais ir įspūdingais šou. Jiems neabejinga ir dainininkė Natalija Bunkė bei prekės ženklo „NuNu“ kūrėja Simona Nainė. Linksmo būdo draugės nepraleido ir vieno įsimintiniausių šių metų šou – britų popžvaigždės Dua Lipos koncerto Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Su sutuoktiniais ir draugų kompanija į renginį atvykusios moterys neslėpė, kad yra didelės dainininkės gerbėjos. N.Bunkė ir S.Nainė išskyrė jos profesionalumą ir paprastumą, kuris puikiai koreliuoja su jų gyvenimo būdu.

Natalija Bunkė ir Simona Nainė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Socialiniuose tinkluose Dua Lipa atrodo labai paprasta. Pavyzdžiui, koncerto išvakarėse ji tūsino. Stebėjome, kaip jai sekėsi – buvo taip, kaip mums ar ne. O mums būna visaip – kartais geriau, kartais blogiau“, – kalbėdama su Žmonės.lt juokėsi Simona Nainė.

Gerų draugių gyvenime vakarėlių nestinga, o per juos, pripažino, neretai skamba būtent Dua Lipos kūriniai. Anot jų, visos atlikėjos dainos yra superhitai ir kažką joms primena. Vienas kūrinys iš pastarojo jos albumo „Future Nostalgia“ jas nukelia į, ko gero, smagiausią praėjusių metų šventę.

„Pretty please“ yra visiškai mūsų vestuvių daina. Pagal ją mes tūsindavome“, – šypsojosi N.Bunkė, prisimindama rugsėjį Vilniuje ir Maljorkoje vykusias vestuves su Edgaru Eidėjumi.

Simona Nainė, Edgaras Eidėjus, Natalija Bunkė, Jonas Nainys / Asmeninio albumo nuotr.

S.Nainė ir B.Nunkė į Lietuvą atvykstančių pasaulinių žvaigždžių koncertų stengiasi nepraleisti, nes jokie socialiniuose tinkluose ar kitose platformose pamatyti vaizdo įrašai neatperka gyvo šou.

„Prieš koncertą pažiūrėjome, kaip atrodys pasirodymas ir nors, rodos, viską žinojome, negalėjome jo pajusi šimtu procentu, kol nepamatėme gyvai“, – tikino Simona.

„Kadangi Lietuvoje pasitaikė tokia galimybė, šiukštu negalėjome jos praleisti. Na, man ir pačiai reikia pasimokyti, ką gero parodyti vasario mėnesį vyksiančiame koncerte „Žalgirio“ arenoje, – Žmonės.lt tikino N.Bunkė. – Iš tokių šou visada išsineši ką nors įdomaus. Aišku, Lietuvoje nėra visų tų galimybių, bet idėjas galima tikrai kūrybiškai įgyvendinti“.

Natalija Bunkė ir Simona Nainė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Keliausim į lietuviškąją Dua Lipą“, – apie artėjantį draugės pasirodymą sakė S.Nainė.

Šios vasaros linksmybės Dua Lipos koncertu neapsiribojo. Simona su vyru didžėjumi Jonu Nainiu-Jovani dalyvavo „Måneskin“ koncerte Vingio parke, jie keliaus ir į Nyderlandų elektroninės muzikos prodiuserio Tiësto šou, kur publiką apšildys būtent Jonas.

Dėl darbų gausos N.Bunkė visuose renginiuose dalyvauti negali, tačiau tame bėdos nemato – pačius geriausius koncertų momentus ir vaizdus iš užkulisių jai nuolat tiesiogiai transliuoja Simona.

Natalija Bunkė ir Simona Nainė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Praktiškai visada Natalijai viską filmuoju ir net jei jos fiziškai nebūna, atrodo, kad ji šalia“, – šypsojosi S.Nainė.

Vis tik N.Bunkė portalui Žmonės.lt pripažino, kad nors laukiantys vasaros mėnesiai visiškai užimti pasirodymais, ji stengiasi rasti laiko sau ir draugams, nes uždarbis – anaiptol ne pats svarbiausias dalykas.

„Sugebėjau suderinti ir sumažinti darbų skaičių, nes manau, kad ne viską gyvenime lemia vien tik pinigai. Labai svarbus ir geras laikas su draugais bei puiki nuotaika“, – įsitikinusi moteris.

Vakarėlio svečiai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Paklaustos, ar šią vasarą nežada uždainuoti kartu, save „Niekšėmis“ vadinančios draugės tik nusijuokė.

„Mūsų koncertai – tai mūsų baliai“, – kvatojo S.Nainė ir N.Bunkė, duetu ketinusios uždainuoti per 39-ąjį Jono Nainio gimtadienį, į kurį šeštadienį sugužėjo daugiau nei 50 „latino“ tema pasipuošusių svečių.

Žmonės.lt primena, kad jau ketvirtus metus besitęsiančią draugystę Simona Nainė ir Natalija Bunkė praėjusių metų rugpjūtį įprasmino vienodomis tatuiruotėmis. O šios – išties traukiančios akį. Ant rankos žinomos moterys išsitatuiravo žodį „NIEKŠĖS“.

Simona Žmonės.lt atskleidė, kad apie šią tatuiruotę su Natalija galvojo jau senai, tačiau niekaip tam neatrado laiko. Paklausta, kodėl tatuiruotę žymi būtent žodis „niekšės“, S.Nainė pateikė netikėtą atsakymą.

„Mėgstame save taip pavadinti. Per juoko prizmę sakome, kad su savo charakteriais mes kartais tampame tikros niekšės! Tap pat mums abiems patinka tatuiruotės, esame maždaug tris metus labai geros draugės ir jau seniai galvojome, kad būtų faina pasidaryti vienodas tatuiruotes“, – kiek anksčiau pasakojo ji.

Fotogalerija:

Natalija Bunkė ir Simona Nainė (20 nuotr.)
+14