Natalija Bunkė priėmė Vilmanto Dilio atsiprašymą – atsiims pareiškimą

Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-21 19:01
AA

Krepšininko Vilmanto Dilio (28) atsiprašymo už nusiaubtus namus ir sudegintus daiktus sulaukusi atlikėja Natailja Bunkė (33) nusprendė atsiimti policijai pateiktą pareiškimą, praneša Žmonės.lt.

Sekmadienio paryčiais Natalijos Bunkės namuose siautėjęs Vilmantas Dilys kelias dienas tylėjo ir savo poelgio nekomentavo. Antradienio vakarą jis nusprendė prabilti: išplatino viešą atsiprašymą.

Jo atsiprašymą N.Bunkė nusprendė priimti. Žmonės.lt ji sakė atsiimsianti policijai pateiktą pareiškimą.

„Matau, kad žmogus atsiprašė, matau, kad gailisi. Taip, pareiškimą atsiimsiu. Nežinau, kada. Ką tik nulipau nuo scenos, koncertai yra kasdien. Galbūt atsiimsiu rytoj ryte“, – Žmonės.lt antradienio vakarą sakė atlikėja.

Paklausta, ar ketina su V.Diliu taikytis ir toliau būti pora, N.Bunkė sakė šią akimirką nesijaučianti tam pasiruošusi.

„Tie jausmai niekur nedingo. Bet yra padarytos klaidos, jos yra labai didelės. Aš nesakau „niekada“. Esame žmonės, ne dievai, ir nežinome, kaip bus. Šioje istorijoje nededu taško, dedu daugtaškį. Dabar negaliu nieko pasakyti. Šiai dienai aš esu nepasiruošusi atnaujinti santykių. Nematau tokios galimybės“, – kalbėjo ji.

Policija skyrė baudą

Žmonės.lt primena, kad sekmadienio paryčiais Natalijos Bunkės name, Klaipėdos rajone, siautėjusiam krepšininkui Vilmantui Diliui policija skyrė baudą ir pradėjo ikiteisminį tyrimą. Buvęs N.Bunkės gyvenimo draugas už chuliganizmą gavo 43 eurų baudą.

Pirmadienį Natalija Žmonės.lt sakė, kad policijai rašytą pareiškimą atsiimtų, jei Vilmantas atsiprašytų.

Vilmantas Dilys nusiaubė Natalijos Bunkės namus (8 nuotr.)
+2
Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys (12 nuotr.)
+6